Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 157
Co się tak główna sra o żarty na temat królowej? Za wcześnie? Za bardzo się przywiązali oglądając #thecrown? A może większość wykopków z głównej mieszka na emigracji w #uk i im nie wypada? Serio, nie czaję. Babka żyła 96 lat w luksusie o jakim cały świat może tylko pomarzyć. Jak już pracowała to tylko pod publiczkę. Nie bez powodu mówi się o królewskim życiu. A teraz nagle nie można zażartować bo umarła? #zlomnik jest opluwany, bo ośmielił się zażartować z królowej i co ciekawe, nagle żarty z #2137 są nie na miejscu. I to na wykopie, gdzie tag 2137 jest obserwowany przez ponad 1300 osób.
  • 41
via Wykop Mobilny (Android)
  • 81
@pol-scot: No ok, bez skandalu. Barawo. Ja też do tej pory żyję bez skandalu na koncie. To nie jest wielki wyczyn. To, że brak skandalu jest powodem do dumy pokazuje tylko jak niskie oczekiwania mają ludzie wobec tych na szczycie. Ale jeszcze raz pytam, jak to się ma do żartów z królowej? Wczoraj można było, dzisiaj nie można, jutro już będą ok?
@mlodir: Ludzie mają strasznego kija w tyłku jeśli chodzi o świeżo zmarłe osoby. To samo oburzenie było o Adamowicza, Floyda, Chadę czy Krawczyka, z których beka teraz już nikogo nie rusza. Ale jak ludzie kpili z nich zaraz po ich śmierci to było strasznie oburzenie. Jak trupy już "przestygły" to ból tyłka mieli z rzadka tylko jacyś psychofani. Czemu tak jest? Nie wiem, ale myślę, że w przypadku królowej wystarczy te
@mlodir: jak JP2 umarł to u mnie w pracy mówili "finally". Od rana mam beke w pracy i #!$%@? angoli pytając m.in. kiedy dodatkowy bank holiday xD
@Ravd: właśnie najlepsze jest to, że cała geneza #2137 to beka z ludzi, którzy krzyczeli santo subito zaraz po śmierci i doszukiwali się jakiejś uświęconej symboliki w godzinie śmierci papaja. Tak samo jest z tą królową. Zaraz się okaże, że właściwie to ona zapobiegła kiedyś trzeciej wojnie światowej a lista jej osiągnięć w dziedzinie pokoju na świecie jest przytłaczająco długa. A prawda jest taka, że królowa była co najwyżej bardzo reprezentatywnym
@Zgrywajac_twardziela: @mlodir: ja po przeczytaniu tych hejtów na śmieszki z elżbiety myślałam że jestem na facebooku wśród grażynek żyjących pudelkiem i 'ikonami' a nie na wykopie XD

boże święty przecież to królowa jak ci nie wstyd!!!

Przecież to nawet nie była tragiczna śmierć. Starsza pani żyjąca w wygodzie całe życie umiera w bardzo sędziwym wieku otoczona swoją rodziną i najlepszym personelem medycznym po dobrym i wyjątkowym życiu. Tylko płakać
@Faraluch:

ja po przeczytaniu tych hejtów na śmieszki z elżbiety myślałam że jestem na facebooku wśród grażynek żyjących pudelkiem i 'ikonami' a nie na wykopie XD

Mnie najbardziej śmieszy, że te mentalne grażyny i janusze łapią się na te same prowokacje co niegdyś ludzie po śmierci papieża xD Wystarczy rzucić "a co takiego dobrego ona zrobiła?" i ludzie robią wysryw na kilkaset znaków, nie wyłapując że to oczywisty troll xD