Wpis z mikrobloga

@kozaqwawa: w instrukcji nic nie było takiego, generalnie to chce zobaczyć czy mam cierpliwość do tego i czy mnie to bawi, na razie bawi ale to pierwszy dzień, mega wolno to wszystko się odbywa, ale następny model wezmę prostszy, albo nie tyle prostszy co z większymi elementami bo 2 drabinki złamałem niezgrabnymi palcami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przodowyryl: jestem w trakcie malowania swojego pierwszego czołgu, dzisiaj nawet podkład kładłem (pół mam pomalowane), spray z puchy, najlepiej przy oknie, albo zbuduj sobie prowizorycznego spray bootha jak ja i bzikaj :D
A tak na serio to od prawie miesiąca dłubie model bo stwierdziłem, że go pomaluję i co chwilę coś. Tu budkę buduje, tu kombinuję z podkładem, a na końcu dziubię pędzlem. Tak jak napisał @kozaqwawa, jestem na świeżo
@przodowyryl: trzymaj się miras tam z tym. Revell niestety robi koszmarne modele, z którymi bardzo ciężko się pracuje. Bywają wyjątki, ale nie wygląda na to, aby ten do nich należał: https://www.scalemates.com/pl/kits/revell-05767-battle-trafalgar-set-admiral-nelsons-flagship--1022006

Wypraski masz z roku 1960, więc będziesz musiał się uzbroić w bardzo dużo cierpliwości. Trzymam kciuki za ciebie - relacjonuj jak ci idą prace - pomożemy :)

Jak go skończysz, to obiecuję, że wyślę ci jakieś przydatne narzędzie modelarskie i