Wpis z mikrobloga

@Serendipity_: procek to zen2 jeszcze z vega, jak szukał zgrabnego laptopa do mało wymagających prac to wygląda spoko, tylko sprawdź czas pracy na baterii, było chyba posmarowane bo wersje laptopów z AMD dostawały mniejsze baterie swego czasu.
@Serendipity_: Mam tego samego tylko z nie mobilnym prockiem bodajże, koło 5tki dałem, wymieniłem na maca air z m1, głównie używam do roboty ale na studia tym bardziej bym polecał dorzucić, bateria 15 godzin około trzyma i jest totalnie chlodny przy oblozeniu procesora 80%. Ten Huawei ogolnie spoko sie sprawdzal tylko trzyma na baterii krotko + gorący i hałaśliwy
@Serendipity_: No tak czy siak jak potrzebujesz żeby przetrwał wykłady na baterii to albo wzialbym maca albo w sumie ipada, mam jedno i drugie i ipad + klawa robi robote xd Po cholere Ci tego kloca targać xD
@remev: w praktyce to mi wystarczy żeby te 6 godzin spokojnie na baterii wytrzymał.
To jest informatyka więc tak czy tak laptopa będę potrzebował i w ipad średnio się sprawdzi poza samymi wykładami a kasy tyle wydawać niepotrzebnie nie będę

cholere Ci tego kloca targać

gamingowego na szczęście nie kupuje xD
w praktyce to mi wystarczy żeby te 6 godzin spokojnie na baterii wytrzymał.


@Serendipity_: Nie wytrzyma za #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z 3.5 max o ile pamietam szczegolnie jak tez kodzisz