Wpis z mikrobloga

W tym roku to już ich ostro pogrzało z cenami xD
Gdy byłem 4 lata temu to przeżyłem szok cenowy xD. Później było już okej, bo w sumie wyglądało to podobnie do nas no max 10% drożej. A teraz? Z 30% drożej od tego co mamy w PL. A do tego pierwszy raz pada, gdy jestem w Chorwacji xD
#chorwacja
  • 6
@murarz13: szczerze mówiąc, to w Rzymie w tym roku było taniej niz tutaj, a jednak kuchnia czy artykuły spożywcze no nie oklamujmy się, Włochy przerastają w tym temacie Chorwację o trzy poziomy. No ale, apartamenty nadal w miarę tanie
@RwandyjskiFront: ta, i wszystkie plaże zarąbane od hotelu aż po linię morza leżakami, że nawet dzieci nie mają się gdzie pobawić. Zresztą i tak by nie miały, bo całej północy półwyspu (z obu stron) jest taki syf na plażach, którego się nikomu nie chce sprzątać, ze Bałtyk wypada jak malediwy przy tym włoskim "raju"
@unfolding: my właśnie czwarty raz i pierwszy raz padało... Prognoza mówiła że będziemy mieli 3 dni wyjęte z pływania na supie, ogólnie plażowania a wyszło tak, że przez te 3 dni padało 2-3h xDD

Ale w tym roku blisko, bo okolice Rijeki więc może padać. Co nie zmienia że ceny, ehhh xD całe szczęście kawa na mieście nadal tańsza niż w polsce , a bez tego bym nie przeżył chyba