Wpis z mikrobloga

@Serendipity_: jak często wymieniasz telefony? Ja użytkuję iPhone około 3 lat/model, a potem i tak sprzedaję go w niezłej cenie. Ostatecznie cenowo wychodzi to o wiele korzystniej niż tańsze telefony z Androidem. O jakości wykonania, użytkowania i współpracy z całym ekosystemem nie wspominam.
@Serendipity_: Nie rozumiem fenomenu tego telefonu i ogólnie konsumpcjonizmu.
Żenada jak dla mnie.
Jeśli komuś się przelewa i faktycznie zarabia 15k to jeszcze rozumiem ale jak ktoś ma przeciętna wypłatę i na raty to bierze, a później #!$%@? w kołchozie żeby to spalać, to dla mnie jest zaawansowanym komsumpcjonistĄ i nie rozumie takiego postępowania
@anonanonimowy321: Jak komuś zależy na aparacie to co ma do wyboru? Jabłko, jakiś Samsung Galaxy S, może Sony? Wszystkie ceny mają zaporowe i można by było spokojnie kupić tańszy tel z androidem i jakiegoś bezlusterkowca w tej cenie no ale telefon masz zawsze przy sobie
@anonanonimowy321: Ja to wiem, mnie IMX766 z OIS satysfakcjonuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale że zwykłe telefony robią dobre zdjęcia to też nie do końca, Realme GT Neo 2 za 2k pln to jest kaszana w porównaniu do 2 letniego OP Norda :P
Poniżej 3k pln aktualnie albo masz dobry aparat i słabe bebechy albo dobre bebechy i aparat jak w średniaku za 1200 złotych. Chociaż aktualnie