Wpis z mikrobloga

@kontra: To Biedrońka z Palikmiotem stara się wpoić taką teorię. Ja do osób homoseksualnych nic nie mam, do sypialni ludziom nie zaglądam, ba - wiem, że te "parady równości", czy Palikoty wywołują wśród osób homoseksualnych niesmak czy też obrzydzenie. Przez właśnie te ruchy "LGBT", it's okay to be gay i tak dalej, normalni homoseksualiści są wsadzani do jednego worka ze świrami.
@wh00kiers:

W 1889 r. Konopnicka związała się z młodszą o 19 lat malarką Marią Dulębianką. Przez następne 20 lat były właściwie nierozłączne - razem podróżowały, mieszkały, działały społecznie. W listach Konopnicka nazywa przyjaciółkę "Pietrkiem z powycieranymi łokciami". Nie brakowało plotek i żartów na temat związku malarki i poetki. W 1907 r. Konopnicka ostentacyjnie opuściła warszawski zjazd kobiet, którego sama była przewodniczącą - obraziła się za uszczypliwe uwagi uczestniczek kongresu na temat
@Ryu:

wrogiem polskości


To nie ma homo wrogów polskości?

Nie, to łysi naśladowcy Hitlera z ONRu, MW i tym podobnych gównianych organizacji


W sumie wstaw zamiast ONR i MW dla przykładu Antife i inne lewackie organizacje, a zamiast Hitlera jakiegoś socjalistę i zdanie jest prawdziwe.