Wpis z mikrobloga

Mireczki, typowy #rozowypasek here więc proszę o wyrozumiałość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mój ojciec (typowy boomer "hurr durr, kiedyś to wszystko było w canal+ za darmo") poprosił mnie, żebym pomogła wykupić mu Viaplay, bo chce oglądać ligę hiszpańską, niemiecką, angielską itp. Ale z tego co czytałam tutaj na wypoku, to narzekacie na jakość streamingu tam. Czy jest więc jakiś inny sposób na oglądanie tych lig? Czy #viaplay to jedyny sposób i trzeba płacić dużo, ale za to dostać marną jakość? XD

#mecz #pilkanozna
  • 25
@NoMoreTearsJustSmile: Jeszcze nigdy nie było tak kiepskiej sytuacji z prawami.
Ekstraklasa - canal+
niemiecka, angielska, liga europy - viaplay
liga mistrzów-polsat
liga włoska - eleven
liga hiszpańska - połowa meczów canal+, druga połowa eleven

Przypuśćmy więc, że twój ojciec chce oglądać ligę hiszpańską, to już potrzebuje dwóch różnych pakietów, aby oglądać wszystkie mecze. Jeśli lubi też ligę mistrzów, to potrzebuje trzeciego pakietu, a gdy dodatkowo lubi ligę angielską to i czwartego.
@Reretos

Przypuśćmy więc, że twój ojciec chce oglądać ligę hiszpańską, to już potrzebuje dwóch różnych pakietów, aby oglądać wszystkie mecze. Jeśli lubi też ligę mistrzów, to potrzebuje trzeciego pakietu, a gdy dodatkowo lubi ligę angielską to i czwartego.


Wspaniałych czasów dożyliśmy XDDDDD
@Sebastian_II_Mordeczka

Kup staremu za 60 złotych pakiet od Polsatu (ja miałem przez Netię ogarnięty) co ma Canal + sportowe wszystkie, Polsaty Premium i Eleveny. 6 dych, a stary oprócz angielskiej i niemieckiej będzie widział wszystko (choć mam nadzieję, że zostanie przy Ekstraklasie, która też tam będzie)


Mamy zarówno najdroższy Polsat jak i Canal i tam chyba nie ma wszystkich lig?
@NoMoreTearsJustSmile: canal+ obecnie oferuje wszystko, w sensie pakiety swoje, eleven, polsatu i do końca września mają promocję i po zalogowaniu się na canal+online lub mając dekoder podłączony do internetu da się oglądać też wszystkie mecze angielskiej z viaplay. Pewnie od października stworzą jakąś nową promocję na viaplay, Polsat może też coś wykombinuje. Ale jak nie, to jednak możesz dokupić i to viaplay