Wpis z mikrobloga

Mireczki, typowy #rozowypasek here więc proszę o wyrozumiałość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mój ojciec (typowy boomer "hurr durr, kiedyś to wszystko było w canal+ za darmo") poprosił mnie, żebym pomogła wykupić mu Viaplay, bo chce oglądać ligę hiszpańską, niemiecką, angielską itp. Ale z tego co czytałam tutaj na wypoku, to narzekacie na jakość streamingu tam. Czy jest więc jakiś inny sposób na oglądanie tych lig? Czy #viaplay to jedyny sposób i trzeba płacić dużo, ale za to dostać marną jakość? XD

#mecz #pilkanozna
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NoMoreTearsJustSmile: Liga hiszpańska co jakiś czas leci na Canal+ i Eleven Sports za to angielska co jakiś czas w Canal+.

Innego wyjścia nie ma i upewnij się że na pewno na jego telewizorze da się zainstalować Viaplay.
  • Odpowiedz
@NoMoreTearsJustSmile: Jeszcze nigdy nie było tak kiepskiej sytuacji z prawami.
Ekstraklasa - canal+
niemiecka, angielska, liga europy - viaplay
liga mistrzów-polsat
liga włoska - eleven
liga hiszpańska - połowa meczów canal+, druga
  • Odpowiedz
@Reretos

Przypuśćmy więc, że twój ojciec chce oglądać ligę hiszpańską, to już potrzebuje dwóch różnych pakietów, aby oglądać wszystkie mecze. Jeśli lubi też ligę mistrzów, to potrzebuje trzeciego pakietu, a gdy dodatkowo lubi ligę angielską to i czwartego.


Wspaniałych czasów dożyliśmy XDDDDD
  • Odpowiedz
@Sebastian_II_Mordeczka

Kup staremu za 60 złotych pakiet od Polsatu (ja miałem przez Netię ogarnięty) co ma Canal + sportowe wszystkie, Polsaty Premium i Eleveny. 6 dych, a stary oprócz angielskiej i niemieckiej będzie widział wszystko (choć mam nadzieję, że zostanie przy Ekstraklasie, która też tam będzie)


Mamy zarówno najdroższy Polsat jak i Canal i tam chyba nie ma wszystkich lig?
  • Odpowiedz
@NoMoreTearsJustSmile: canal+ obecnie oferuje wszystko, w sensie pakiety swoje, eleven, polsatu i do końca września mają promocję i po zalogowaniu się na canal+online lub mając dekoder podłączony do internetu da się oglądać też wszystkie mecze angielskiej z viaplay. Pewnie od października stworzą jakąś nową promocję na viaplay, Polsat może też coś wykombinuje. Ale jak nie, to jednak możesz dokupić i to viaplay
  • Odpowiedz