Wpis z mikrobloga

@Makavlani: Zapewnie tak będzie, bo chłopak musi się odbudować, zagrać na najwyższym poziomie. Okaże się później, że zostanie zablokowany, popsuje serwis, pośle piłkę w aut, źle przyjmie zagrywkę przeciwnika i będzie dyskusja na forum tj. "Śliwka do #!$%@?", " Śliwka xDDD".
@Raveen: Kurek w ostatnim meczu, a Śliwka co mecz począwszy od IO 2021 z Francją. Argument z dupy, tym bardziej że Fornal góruje nad Śliwką w praktycznie każdym elemencie, zwłaszcza jeśli chodzi o zagrywkę i atak.
jak przegramy po kiepskiej grze śliwki to nie omieszkam skrytykować ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SiemaNagor: Rozumiem, że jak wygramy po dobrej to już nie pochwalisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pisałem gdzieś kiedyś, że nawet jakby Śliwka był w dobrej formie to i tak na USA wolałbym Fornala bo Smith i Shoji znają Śliwkę jak własną kieszeń a fizyką to on się akurat nie
@archubuntu: tak, jak śliwka dobrze zagra to pochwalę, czemu nie, ja przed turniejem w niego wierzyłem


@SiemaNagor: Ja podobnie. Wprawdzie w klubie zagrał słabiej niż sezon wcześniej, ale z drugiej strony ma linię przyjęcia z Zaksy, rozgrywającego i trenera z klubu a do tego sztab od przygotowania fizycznego wyjęty z Kędzierzyna.

Trudno o dogodniejsze warunki dla zawodnika, więc jeśli to nie wypali w kolejnych meczach to w kadrze chyba nie
@archubuntu: Po prostu jak ktoś gra mało wydajnie, to się go zdejmuje, a nie notorycznie wystawia w pierwszej szóstce. Jego forma nawet nie jest sinusoidalna, bo cały czas jest na jednym i tym samym poziomie, czyli relatywnie niskim. Tomek prezentuje o wiele lepszą dyspozycję, więc nie kumam, czemu to taki afront, żeby pomyśleć o wystawieniu Fornala w pierwszej szóstce zamiast Śliwki.
czemu to taki afront, żeby pomyśleć o wystawieniu Fornala w pierwszej szóstce zamiast Śliwki.


@Makavlani: Ja ten afront czytam bardziej jako "Przymknijcie się choć na chwilę w temacie, na który nie macie żadnego wpływu. Nic z tym nie zrobimy a czytanie po 50 razy dziennie tego samego jest już po prostu nudne i frustrujące. Nie taki chyba powinien być cel oglądania mistrzostw i kibicowania swoim. Trenera się rozliczy po zawodach