Wpis z mikrobloga

Byłem po miód u pszczelarza na wsi na oko 50-60 lat. Pierdu pierdu zapytał czym się zajmuję - aaa mówię, że komputery i takie tam. On mówi, że fajnie fajnie, bo on też bardzo się interesuje komputerami i tak sobie hobbistycznie robi to i owo. Zapytałem co na ten przykład - a on - że na przykład tydzień temu napisał sobie aplikację na androida do obsługi pasieki. Nigdy nie patrz z góry na człowieka, którego nie znasz.

#android #programowanie #pszczelarstwo #coolstory
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sorry ale nawet gdyby nie napisał sobie tej apki, to dlaczego miałbyś patrzeć na kogokolwiek z góry? Bo jesteś pan z miasta co siedzi na homeoffice i gardzi zwykłymi śmiertelnikami?
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Po czym moje i jego spojrzenia się spotkały. W tym momencie wiedzieliśmy że odnaleźliśmy w sobie bratnie dusze których szukaliśmy całe życie, po czym oddaliliśmy się w stronę zachodzącego słońca, a nad nami bzyczały pszczoły.
  • Odpowiedz
Bo jesteś pan z miasta co siedzi na homeoffice i gardzi zwykłymi śmiertelnikami?


@geodetaPiotr: A mało to takich ludzi na wykopie? I to nawet nie programiści 15k tylko klepacze excela 4k, ale czują się lepsi bo nie brudzą rąk przy robocie :)
  • Odpowiedz
@L24D: the fuck, społeczność wykopu aż tak dużą rotację ma, że nikt już nie zna tej pasty? xD ile to ma lat? bo mi się wydaje, że ze 3, a pewnie się okaże że z 7 (,)
  • Odpowiedz
@geodetaPiotr: @muchatse: @L24D: pomijać fakt, że towarzystwo odpowiada na pastę, skąd u was tyle jadu?
Przecież tutaj nie ma nigdzie umniejszania ów panu pszczelazowi XD
Na pierwszy rzut oka nie wygląda na kodera (bo k---a pszczelarz i nie robi tego zawodowo) i tyle, a wy od razu że chłop z pogardą do takiej profesji XD
  • Odpowiedz