Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
Ojojoj a co to się zadziało :) -73% XD
Jak mi przykro XD

https://media.bik.pl/informacje-prasowe/765117/o-72-9-spadla-wartosc-zapytan-o-kredyty-mieszkaniowe

Sierpniowa wartość Indeksu Popytu jest ponownie najniższa w historii pomiaru - od stycznia 2008 r. czyli od 14 lat. Na sierpniową wartość Indeksu negatywnie wpłynęła mniejsza o ponad 70% niż przed rokiem liczba wnioskodawców. Jest ona na najniższym poziomie od stycznia 2007 r. czyli od 15 lat,


#nieruchomosci #kredythipoteczny #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie
pastibox - Ojojoj a co to się zadziało :) -73% XD
Jak mi przykro XD

https://media.bi...

źródło: comment_1662526417QEmMrtVO0e4ECTpUiwVZBv.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Pantegram a waszym problemem jest to, że wszystko przepuszczacie przez pryzmat ostatniej dekady. Nie zaprzeczam, że lewarowanie nieruchów to był intratny biznes w ostatnich latach, ale teraz już nie jest bo wcześniejsze lata to przeszłość a nie prawo rynku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nutaharion: na jakiej podstawie została zrobiona ta grafika? Ja teoretycznie nigdy nie opuściłem domu rodzinnego, bo cały czas jestem zameldowany u ojca, a oprócz weekendów i wakacji mieszkałem poza domem od 2004r.
  • Odpowiedz
@mookie: Naszym czyli? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja w przeciwieństwie do Ciebie i pastiboxa nie sram milionem postów miesięcznie na tagu nieruchomości by propagować moje zdanie w temacie, więc nie wiem na podstawie czego oceniasz jakie mam poglądy i jeszcze do jakiejś grupy światopoglądowej mnie przydzielasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sam się zwracaz do mnie w liczbie mnogiej więc odbijam piłeczkę, chyba że jesteś hipokrytą.

Ja reprezentuje swoje poglądy, ale to nie znaczy że inni nie mogą myśleć podobnie.


@mookie: Tylko ja pisząc "waszym" mam na myśli Ciebie i pastiboxa (co powinno być oczywiste biorąc pod uwagę, że Ciebie wołam w poście a pastibox to OP), a Ty pisząc "waszym" odnosisz się do nie wiadomo kogo - jak zwykle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I to nie żadne odbijanie piłeczki, tylko Twoje i pastiboxa walczenie z chochołami które od wielu miesięcy uskuteczniacie na tagu... W znakomitej większości przypadków zamiast odnosić się do konkretnych ludzi to wy piszecie ogólnie o jakichś (nie wiadomo jakich) "kredyciarzach co się zesrają i pójdą po sznur" czy "naganiaczach na kurniki deweloperskie" i do tych lub do innych bliżej nieokreślonych szufladek typu "wróg" wrzucacie każdego, kto ośmiela się skrytykować waszą radosną twórczość tutaj zamiast bić
  • Odpowiedz
Ojojoj a co to się zadziało :) -73% XD

Jak mi przykro XD


@pastibox: czyli juz niedlugo odwrocenie trendu i spadki stóp, aby ratowac PKB:) podwyzka zadzialala bardzo ostro, pewnie wystarczylo by 5% stop procentowych, ale stalo sie.
Po spadkach stóp prawdopodobnie mieszkania znowu wrócą do wzrostów
  • Odpowiedz
  • 0
@KakaowyTaboret ja się zastanawiam skąd takie pokrętne diagnozy stawiasz, podejrzewam braki w rozumieniu tego co inni piszą. Nie dziwi mnie to zresztą bo walisz chochoły pod artykułami z twardymi danymi.
  • Odpowiedz
ja się zastanawiam skąd takie pokrętne diagnozy stawiasz, podejrzewam braki w rozumieniu tego co inni piszą. Nie dziwi mnie to zresztą bo walisz chochoły pod artykułami z twardymi danymi.


@mookie:

Skąd biorę takie diagnozy? Np z tego, że zarzucałeś mi, że pisałem, że WIBOR nigdy nie wzrośnie, a potem dostałeś całą listę linków gdzie mówiłem co będe robił w zaleznosci od wzrostu
  • Odpowiedz
  • 0
@KakaowyTaboret w tym wątku nawet do ciebie nie pisałem a wyskakujesz z tekstem jak filip z konopii xD
Więc nie dziiw się że odbijam piłeczkę gdy piszesz do mnie coś z dupy xD
  • Odpowiedz
w tym wątku nawet do ciebie nie pisałem a wyskakujesz z tekstem jak filip z konopii xD


@mookie:

Nie, ale Ci odpowiedziałem, że jeszcze trochę i ceny spadną do tych z 2018 xD a kłamczuszkiem Cię nazywam bo kłamałeś o tym co pisałem na vikop.ua xD
  • Odpowiedz
  • 0
@KakaowyTaboret akurat to co piszesz mnie nie rusza, możesz mnie sobie obrażać i pisać co chcesz pod swoje tezy, które uważam za żałosne.
Nawet nie bardzo próbuje dociec o co ci chodzi, bo masz pokrętną logike i nie potrafisz trzymać się wątku.
  • Odpowiedz
  • 0
@KakaowyTaboret skoro tak twierdzisz to twoja sprawa, natomiast wysuwasz kłamstwa w stosunku do mnie.
Ja nie czuję potrzeby udowadniania ci niczego gdyż wychodzisz przez to na hipokryte i to mi wystarczy by cie poprostu ignorować ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
, natomiast wysuwasz kłamstwa w stosunku do mnie.


@mookie:

Nie wysuwam wobec Ciebie kłamstw- sprawdź link który wkleiłeś xD To Ty mówiłeś, że twierdziłem coś wręcz przeciwnego niż to co pisałem na wykopie ¯\_(ツ)_/¯ a to tylko część Twoich kłamstw o mojej osobie:P
  • Odpowiedz
ja tylko odbijam piłeczke na twoje kłamstwa


@mookie:

Więc powiedz mi gdzie wg. Ciebie kłamałem. Bez zlosliwosci pytam jako dorosły facet a nie wykopowy śmieszek. Jesli gdzies sklamałem to Ciebie przeproszę.
  • Odpowiedz