Wpis z mikrobloga

Nie wiem co trzeba mieć we łbie, żeby nieironicznie bez żadnego trollowania wyzywać Julkę czy Ige przez to, że mają inne poglądy polityczne.

Jedni wyzywają Ige od Igorow, bo miała czelność sobie przyczepić wstążkę ukraińska do czapki, a inni Julkę, bo wystartowała z list Konfederacji do sejmiku i obrzydliwie manipulowac, że apeluje o przyłączenie Polski do Rosji.

Dwie fajne dziewczyny, pozytywne, zabawne, widać, że śmieszki przepełnione pozytywną energią, zdobyły medale, to zamiast się cieszyc to jeden z drugim będą się produkować jakie to zdrajczynie, bo smia smiec mieć inne poglądy niż waćpan, no szkoda strzepic mordę.

Źródło zdjęcia: post użytkownika @smialson - https://wykop.pl/wpis/77598481/wspaniale-dziewczyny-paryz2024-boks-tenis
#boks #paryz2024 #polityka
Dawul - Nie wiem co trzeba mieć we łbie, żeby nieironicznie bez żadnego trollowania w...

źródło: 451ba3e71c9229f0880218c4984f690538f667f0fba0e1c6cd44f13a7eafaf40

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dawul: A czemu nie? One maja wplyw na poglady a na narodowosc nie. Lepiej je hejtowac za poglady niz za to ze sa z innego kraju na co nie maja wplywu.
  • Odpowiedz
  • 24
@mackbig: aha czyli jak ktoś ma inne poglądy to mogę go wyzywać, bo przecież on te poglądy może zmienić, przecież ma na nie wpływ? Zresztą co one takiego złego zrobiły? Iga czuła że chce pokazać solidarność z Ukrainą i zrobiła to, nikomu nic nie narzucała, Julka chciała wystartować w wyborach z listy konfederacji do sejmiku i to zrobiła i co dalej? Głosiły jakieś poglądy, których u podstawy jest nienawiść?
  • Odpowiedz
@Dawul: „dwie fajne dziewczyny” - jedna wspiera napadniętą przez zbrodniczy reżim Ukrainę, a druga z uśmiechem wspiera szczucie na tę Ukrainę. Kto by się przejmował takimi szczegółami. To przecież tylko inny pogląd polityczny.
  • Odpowiedz
  • 6
@Gours: uderz w stół, a nożyce się odezwa.

druga z uśmiechem wspiera szczucie na tę Ukrainę.


Konkretna wypowiedź Julki, w której wspiera szczucie na Ukrainę. Czekam na cytat wraz ze źródłem.
  • Odpowiedz
@Dawul: Iga nigdy nie poparła jakieś partii politycznej. Dosłownie mówiła tylko o wojnie to co gada NATO, no co w tym kontrowersyjnego?

Ja kibicuje każdemu, mam wywalone jakie ma poglądy. Musiał by coś dużego odwalić, abym kogoś mocno nie lubiła. Chyba Maciej Rybus to jedyny sportowiec, którego nie darze szacunkiem.
  • Odpowiedz
@Dawul: A co kibice nie wyzywaja zawodnikow przeciwnich reprezentacji?(w roznych sportach) Ktorzy czesto nic nie zrobili oprocz tego ze graja w przeciwnej druzynie?
  • Odpowiedz