Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pijcie ze mną kompot. Jestem po kolejnym już badaniu nasienia i po raz kolejny brak plemników w próbce. Decyzja o wazektomii to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Zabieg trwał 10 minut, bezboleśnie, żadnych skutków ubocznych. Seks wreszcie zaczął smakować tak jak powinien. Dotychczas było to smutne, stresujące doświadczenie. Dzisiaj - seks to radość! Seks to zabawa. Przyjemność! Nie ma nic lepszego, jak swobodny, frywolny, zaskakujący i spontaniczny seks z osobą którą kochasz. Bez szukania gumek po spodniach. Bez szukania żabki czy stacji paliw w pobliżu. Bez ciągłej myśli czy aby na pewno nie będzie z tego ciąży. Czy może gumka nie jest pęknięta? Czy może wszystko dokładnie wytarłem? I wreszcie - dość strachu, że obarczę kogoś życiem, kto wcale się na ten świat nie pisał.

Co do potomstwa - mimo że powodzi mi się w życiu świetnie, nie będę podejmował decyzji o pojawieniu się na tym świecie za kogoś. Moim zdaniem to zbyt duża odpowiedzialność. Aczkolwiek nie wykluczam adopcji, by uratować jakiemuś dziecku świat, który się dla niego zawalił.

Mam 28 lat. Nie posiadam dzieci. Wazektomia u dr Kulika. 2000 PLN. Dla nie-antynatalistów istnieje opcja zamrożenia nasienia. Wszystkiego dobrego!

#zdrowie #medycyna #dzieci #potomstwo #antynatalizm #wazektomia #seks #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6317a14cca8dcba1dc1ba0c8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pijcie ze mną kompot. Jestem po kol...

źródło: comment_1662496770mnSKMpcSzxbYalgpdzzeeP.jpg

Pobierz
  • 20
@Stealth: no tak, ja oczywiście też wiem, że to nie opcja dla każdego, po prostu pisałem o swojej sytuacji :) Ja tam się nie boję w znieczuleniu igły, tylko tego, się robi z organizmem (szczególnie ogólne). Co do dziurawienia skóry - chodziło mi o sam zabieg. Pisząc, że nie dziurawię, jak nie muszę, nie znaczy, że się boję, nawet teraz mam 2x zastrzyki dziennie i spoko, jak mus, to mus :)
@AnonimoweMirkoWyznania: jezu ale ten post smierdzi przegrywową zarzutką jakiegoś dzieciaka z tagu #antynatalizm który w dodatku nie uważał na lekcjach i nie wie, że istnieją inne metody antykoncepcji niż prezerwatywa i wazektomia.


@Strahl: taaa, a w innym wpisie napiszecie

Tabletki dla kobiet? Oszalałeś? Od tabletek kobietom spada libido i dlatego nie chce się ruchać, bo jej to miesza w hormonach, tylko guma


Jedyne dobre metody antykoncepcji to albo guma albo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nad__czlowiek: dlaczego mi zarzucasz jakieś bzdury? Moja żona była dość długo na tabletkach, obecnie ma spiralę, nigdy nie rodziła. Prezerwatywa ma wskaźnik Pearla w porównaniu do tabletek czy spirali żenująco niski.