Wpis z mikrobloga

#wojna #rosja #ukraina

Może nie jestem jakoś na bieżąco z wojną i jakoś na codzień mnie to wszystko mało obchodzi, ale jestem gotów k---a siedzieć całą zimę pod 5 kocami, jeżeli to ma sprawić, że kacapy zostaną sprowadzeni do parteru.
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@abyssos666: Mi raczej chodzi o polską rację stanu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odkąd pamiętam, to Rosja zawsze była głównym zagrożeniem i destabilizacją tego rejonu. R--------e Rosji i to jeszcze cudzymi dłońmi to jedna z najlepszych rzeczy jaka może się wydarzyć. Gdyby jeszcze doszło do zmiany władzy i otwarcie się przez ten region na Zachód, to gospodarczo byśmy zyskali.
  • Odpowiedz
@sliti666 w pełni się z tobą zgadzam. Może i ja będę żył skromniej. Ale moje dzieci za to będą bezpieczne. Nie ma absolutnie nic ważniejszego niż pomoc w r--------u tego terrorystycznego p---------a. Bogu dzięki nasi chłopcy nie muszą tym razem ginąć, należy za to dołożyć wszelkich starań aby nasi sojusznicy ze wschodu mieli co trzeba aby utrzymywać rozkład jazdy. Pamiętajcie ból (w tym wypadku chłód)jest chwilowy, chwała - wieczna.
  • Odpowiedz
no raczej. Trzeba byc niezlym ujkiem by narzekac na zimno czy troche wyzsze ceny w sklepach/na stacjach podczas gdy inni gina za swoja niepodleglosc.


@abyssos666: Wrócimy do tematu jak Ci mama nie będzie miała z czego obiadu ugotować, a teraz do lekcji wracaj (przyłóż się szczególnie do historii)
  • Odpowiedz
@sliti666: Tu się właśnie różnimy.. i ludzie się różnią.. ja mógłbym wpłacać na putinowskie konto za paliwo jeżeli miałoby być 1zł czy 2zł tańsze z rosji.

Jebie mnie ideologiczne podejście. Liczy się moje życie i bliskich.
Było dobrze, to mu o------o i już zdążymy umrzeć i nie będzie dobrze. Mam nadzieje że ta wojna skończy się jak najszybciej i ktoś odstrzeli putina.
  • Odpowiedz
@sliti666: Relacja gospodarcza EU z Rosją przypomina trochę patologiczną rodzinę gdzie ojciec żywiciel rodziny n--------a matkę, ale boi się postawić bo nie będzie mieć z czego żyć. Widać jaką niektórzy tu mają mentalność leszcza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@sliti666 wybory się zbliżają? Przeciez te podwyzki nie są powiązane z wojna w adekwatnym stopniu. Rozdawnictwo? 3k dopłaty do węgla i każdy podnosi jego cenę o 3k. 500+ i inne gówna. Cmon postaraj się bardziej.
  • Odpowiedz
@Capo_di_Sicilia: a groził? daj źródło, bo ja o tym nie słyszałem.
A nawet jak tak było, to taka sytuacja jest w praktyce nie możliwa, potęga militarna rosji to nadmuchany balonik. Rosja może nawet nie mieć zdolności wystrzelić jakiejkolwiek atomówki. i prędzej takie słowa może ktoś wypowiedzieć jako próba negocjacji czy z desperacji bo coś nie idzie po czyjeś myśli. a jak ktoś bierze wszystko dosłownie no to już tej osoby
  • Odpowiedz
  • 0
@sliti666 chyba że tylko i wyłącznie odnosisz się do gazu to przyjmij moje przeprosiny. Ale tylko czuje pismo nosem :D moze to juz za dużo wykopu
  • Odpowiedz
@sliti666: lepiej siedzieć całą zimę pod pięcioma kocami w domu, niż na mrozie marznąć w okopie pod rosyjskim ostrzałem a możliwe ze gdyby nie pomoc dostarczana Ukrainie, to taka forma spędzania zimy by nas czekała
  • Odpowiedz
@Capo_di_Sicilia: Co do broni atomowych krótko powiedzieć można tylko tak, że żadna z ich głowic jest nie sprawna. Przynajmniej nie do tego stopnia aby zaszła reakcja rozszczepienia i nastąpił wybuch na masową skalę zniszczeń z czym kojarzymy b--ń jądrową. Myślisz, że takie głowice można sobie schować w silosie na XX lat potem przetrzeć z kurzu i wystrzelić? i to zakładając że nie zostało rozsprzedane to na czym można było zarobić.
  • Odpowiedz
@sliti666: A ja nie. Urojenia, że kraj przesiąknięty korupcją upadnie bo im się za surowce nie będzie płaciło.
Powiem Ci jak to będzie- ty będziesz siedział pod 5 kocami i żarł suchy chleb, Dima z Rosji będzie tęsknić za big macem, a oligarchowie i bogaci ludzie z Europy będą popijali winko przy kominku i się śmiali z takich debili.
  • Odpowiedz