Wpis z mikrobloga

@kayopob: mnie najbardziej dziwi ze olali tych ludzi co sie na tej ulicy bili > Kierowca autobusu podejrzany o zabójstwo 19-latki w Katowicach od roku czeka w areszcie na akt oskarżenia. Potrącił kobietę, która stała na jezdni w grupie bijących się osób. Sprawa bójki była odrębnie badana przez śledczych. Prokuratura właśnie umorzyła dochodzenie.
  • Odpowiedz
Przecież to naczelny trol, każdy normalny ma go na czarno, po co go karmicie xd


@FreeRiderr: ty chyba sobie jaja robisz?

Gość za niewinność nie siedzi w areszcie prawie rok. Wystarczy minuta w Google aby minimalnie skumać bazę.

Tak jak powiedziałem, doczytać i nie robić z siebie idioty.
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard: ale tu nie chodzi winność czy nie winność w moim wpiscie przecież... chodzi mi o to ze jest tyle dowodów tyle nagrań tyle zeznań a nadal nie mogą zrobić procesu, wyjdzie na to ze typ działał w obronie własnej i pasazerow i rok z zycia wyjęty zamiast na szybko to załatwić jak sprawa była jeszcze medialna i ponad 100 świadków zdarzenia
  • Odpowiedz
ale tu nie chodzi winność czy nie winność w moim wpiscie przecież...


@ChwilowaZielonka: a nie wiem, nie wiem może klarowniej formułuj swoje posty?
Bo jak dla mnie brzmi usprawiedliwiająco.

A ludzi broniących kierowcy, który morduje niewinną osobę jest aż nadto ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
moim zdaniem jeżeli ktoś stoi na środku ulicy gdzie jedzie autobus jest sam sobie winie tragedii nikt normalny tak nie robi


@ChwilowaZielonka: no ja też uważam, że jadę 30km/h na takim ograniczeniu, wchodzi mi na jezdnię jakiś jełop i muszę zwolnić do 25 żeby go nie walnąć, a powinienem mieć prawo trzymać prędkość i po nim przejechać ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety społeczeństwo uważa inaczej ( ͡
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@TheGreenBastard: "Są miliardy sposobów na taką sytuację. Można np ruszyć spokojnie, patrzeć czy nikt nie zostanie nawet pchnięty, można zadzwonić na policję, czy nawet otworzyć im drzwi, niech wsiadają¯(ツ)/¯ Wszystko jest lepsze niż morderstwo z zimną krwią."

najlepiej jest oceniać przez pryzmat monitora co miał zrobić. A co ty byś zrobił na żywo jak by ci siła chcieli wejść do pojazdu? Działasz pod wpływem stresu i tyle jak zwykle
  • Odpowiedz