Wpis z mikrobloga

Da się za "mały" (w porównaniu z Amazonem) budżet zrobić coś, co wygląda bardziej "cieleśnie", nie plastikowo i jest "nasycone" w każdym kadrze?
DA SIĘ.
Da się zbudować ŚWIETNĄ silną kobiecą postać bez "go Galadriel" i całego sztucznego korpo #!$%@??
DA SIĘ
Da się umieścić mniejszości w opowieści fantasy inspirowanej średniowieczem tak, by miało to sens?
DA SIĘ.
Da się to zrobić bez marketingowego bicia piany, #!$%@? swojego własnego fandomu i nadmiernych kontrowersji?
NO KURNA DA SIĘ.
HBO wciąga Amazon nosem bez mrugnięcia okiem. 3 odcinki "Rodu smoka" i jestem tak kupiony, jak tylko kupiony być mogę. Postaci, aktorzy, scenariusz, muzyka ❤
Nie wiem, jak jest ze zgodnością z książką, bo nie czytałem (powiedzcie mi jak wiecie), ale jako serial - to jest po prostu dobrze zrobiony kawałek kina.

#houseofthedragon #seriale #ogladajzwykopem
Pobierz
źródło: comment_1662381826FaRbzqw3jNOK3CjvxnNFLm.jpg
  • 11
Da się umieścić mniejszości w opowieści fantasy inspirowanej średniowieczem tak, by miało to sens?

DA SIĘ.


@Cedrik: Czy ja wiem, jeszcze tydzień temu każdy psioczył na czarnego Sea snake'a, a nagle jest git bo Amazon źle zrobił. Nie wspominając, że czarne postacie w Lotrze są naprawdę dobre zagrane.
Najbardziej w Rodzie smoka mnie właśnie CGI denerwuje bo widać, że czasem mogli by więcej hajsu rzucić, ewentualnie zrezygnować z niektórych scen gdzie
@pzqmoxwn: Trzeba mieć również na uwadze to, iż aktualny Rod Smoka to dopiero pierwszy sezon. Śmiem twierdzić, że jeżeli ten sezon zatrybi ( a było pewne prawdopodobieństwo, że nie - po 8 sezonie Got) to każdy kolejny będzie coraz to lepiej doinwestowany.
@Xolu: No ja mam taką właśnie nadzieje, dlatego kibicuję temu serialowi bo fajnie się ogląda i zapomina o sezonie 7-8 got. Chciałbym żeby tylko zrezygnowali z niektórych scen gdzie wiadomo, że cgi będzie źle wyglądało jak na przykład w 3 odcinku scena Daemon siedzi na smoku i kamera jest od boku. To nie da rady dobrze wyglądać.