Wpis z mikrobloga

@CosyGrave: Zawsze myślałem że takie remastery są dla ludzi którzy nie mieli w okresie premiery danej konsoli czy np było zbyt młodzi. Na przykład jak dwunastolatek nie miałeś konsoli teraz po 8 latach masz PS5 to idealna okazja żeby zagrać w odświeżoną wersję bardzo utytułowanej gry.
Nie jestem od mówienia innym jak mają wydawać hajs jak się dobrze bawią to niech mają. Skyrima można kupić chyba kilkanaście razy na dobę sprawę
@CosyGrave: a ja się nie dziwię - przeżyłem super chwile z takim TLOU, RDR2 czy innym GTA nawet, i ciężko mi znaleźć grę, szczególnie nową, która by tak trafiła w moje gusta. Mam nawet kilka tytułów, które kupiłem i leżą bo po pół godziny odpuściłem: Wiedźmin, Tomb Raider, Far Cry, GOW, NMS - sporo kasy, mimo, że gry kupuje na promocjach zazwyczaj xD

I jak tak dalej pójdzie to faktycznie zostanie
@CosyGrave: remastery mają sens np. jeśli chodzi o gry na GOGu - tam jest całe mnóstwo staroci, które trzeba było dopasować do nowego sprzętu i systemów ale też całe mnóstwo którym zrobiono po 20-30 latach nową grafikę.

Owszem można też przenieść gry z PS3 na PS5 zwłaszcza jeżeli nie byłoby kompatybilności wstecznej - ale często te remastery to jest skok na kasę i zwykłe gówno (np. co zrobili z GTA czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CosyGrave: a to jest jakiś zakaz wydawania własnych pieniędzy na to samo? Jak ktoś idzie 3 razy do kina na ten sam film to też go #!$%@? za to?
@CosyGrave: ja rozumiem remastery/remake gierek, ktore powychodzily 20 lat temu, albo i wiecej. Dzieki nim mialem okazje ograc residenta 2 i 3, a sama seria stala sie jedna z moich ulubionych. Jednak robic drugi juz remaster 9 letniego tytulu i chciec za niego 330 zl, to trzeba miec swoich odbiorcow za totalnych frajerow, co zreszta jak widac nie jest blednym mysleniem.