Wpis z mikrobloga

@Jankino założenie było 4kg na miesiąc, wiem że nie powinno to tak szybko lecieć w dół bo może być efek jojo ale tak jak kolega wyżej napisał większość to pewnie woda a nie tłuszcz zacząłem poprostu mniej jeść o zdrowiej, im dalej będzie tym waga powinna wolniej spadać
@powaznyczlowiek fitatu pokazywalo mi na początku że mam jeść 2150kcal teraz pokazuje mi 2050kcal, przez te wszystkie dni nie przekroczyłem 1800kcal ale to dla tego że po prostu nie byłem głodny.
@Nihad_Kantic jak powrócę do starych nawyków to na pewno, nie mam jakieś rygorystycznej diety rozpisanej przez dietetyka i to w tym wszystkim jest najlepsze, jem normalne rzeczy tylko wszystko poprostu ważę i liczę kcal żeby ich nie przekroczyć, próbowałem już schudnąć kilka razy z gotowymi dietami zawsze wytrzymywałem max tydz, teraz jest lepiej bo jem co chce mam ochotę #!$%@? berlinkę na kolację to #!$%@? berlinkę na kolację, tylko wliczam ja w
@Jankino według mnie nie, tzn rodzina mówi że widać że schudłem, widzę po koszulkach że nie są już takie opięte na brzuchu, ja nie widzę tak tego efektu bo widzę się codziennie w lustrze, mam zdjęcia z początku na szczęście do kiedyś bd mógł sobie porównać