Wpis z mikrobloga

@Bakardi: Tak, tak hantelki tez sa mega. Sam najpierw wzialem 2 kilowe, a teraz przenioslem się na 5kg, ale ja bylem czlowiekiem, który z wysilkiem fizycznym nie mial zupelnie nic wspolnego. Potrafilem sie spocic stojac w autobusie, a teraz mam wyrazny szesciopak. Też nie potrafiłęm zrobić jednej pompki - sprobuj sobie robić narazie 5, pozniej zwiekszajj do 7 - 8 na serię. Najważniejsze, zeby w swoich decyzjach być konsekwentnym i świadomym
@Glikol_Propylenowy masz rację, wiem o czym mówisz bo też oglądam ten program ;D no ale wykopowi eksperci znają się na wszystkim lepiej i zawsze się znajdzie kilku co się #!$%@? do wszystkiego, fajnie że chociaż ktoś w tych odmętach nienawiści potrafi wesprzeć dobrym słowem i dać kilka cennych rad ;)
@Bakardi: ja w podobnym czasie zrzuciłem z 99.1 na 97.7 i to jest dla mnie osobisty sukces a w twoim przypadku to ja bym musiał się głodzić albo biegać maratony.
@Bakardi: To już moje drugie takie ulanie w życiu, za pierwszym razem jak schudłem do 80 kg to czułem wielka różnice, ale tym razem to z mniejsza waga czuje się trochę gorzej bo o wiele słabszy jestem. Najlepiej się czuje przy 95kg ale chociaż raz w życiu chce mieć kaloryfer wiec schodzę do 85, pewnie tydzień z nim pochodzę i znowu na masę wejdę.
@Bakardi chyba sie zwazyles wtedy po wlaniu w siebie 5L wody. Sam sie odchudzam, mam deficyt ok 1000 kcal dziennie co i tak juz jest absolutnym maximum i w ciagu 37 dni schudlem 6.5kg. Cwicze niemal codziennie, jem arcy zdrowo, szybciej sie niemal nie da. Zero przekasek do tego z okienkiem zywieniowym 8h dziennie - 2 posilki o 12 i 18 okolo.

A ty robisz w 20 dni 7.6kg ? Yhm czyli