Wpis z mikrobloga

Hejo, czy jest tu osoba która korzysta z bieżni w bloku ? Nie chce biegac, tylko chodzić z prędkością 6-7km/h tylko obawiam się przede wszystkim sąsiadów mieszkających podemną. Druga sprawa to czy da się oglądać przy tym jakieś filmy czy seriale i czy drugiej osobie w mieszkaniu nie będzie przeszkadzał szum?

Gdyby kogoś ciekawiło to chce kupić taki model.
https://www.youtube.com/watch?v=JV34RNw3q_M

#mikrokoksy #bieganie
  • 37
@bbeniutek a domownicy? Oglądasz może tv przy tym? Ja bym chciał chodzić podczas oglądania filmów itp ale najczęściej oglądam z żoną więc zastanawiam się czy jej ten dźwięk nie będzie przeszkadzał.
@Meciek: Chodzę zwykle w słuchawkach (praca zdalna). myślę że oglądanie filmów będzie trochę uciążliwe, przynajmniej wg mnie nawet jak chodzi się te 4km/h to już ten rytmiczny dźwięk kroków i bieżni słychać w pokoju. Domownicy nigdy nie narzekali kiedy chodziłem w drugim pokoju podczas gdy w salonie leciał jakiś serial, żona zwykle miała słuchawki kiedy pracowała zdalnie więc też średnio może się odnieść. Dźwięk jest na pewno cichszy niż pełnowymiarowa bieżnia
@Meciek: Sąsiadami pod Tobą się nie przejmuj bo zawsze możesz bieżnię zainstalować na macie wyciszająćej, nie będziesz przecież tak chodzić godzinami, a hałasu narobisz mniej niż biegające dzieci.

Oglądać się da ale najlepiej jak sobie założysz słuchawki - i nie jest to komfortowe, jednak ruszasz się i nie masz jak trzymać wzroku w jednej pozycji. Sam sprawdź, idź na siłownię na bieżnię, postaw sobie telefon przed sobą i spróbuj coś w
@Meciek mata pod bieżnie 2cm i biegłem nawet 15-16km/h, pytałem, podobno nic nie słychać piętro niżej w trakcie dnia. Przy chodzeniu moze troche przeszkadzać drugiej osobie oglądnie filmów, trzeba będzie podgłośnić.