Wpis z mikrobloga

Hejo, czy jest tu osoba która korzysta z bieżni w bloku ? Nie chce biegac, tylko chodzić z prędkością 6-7km/h tylko obawiam się przede wszystkim sąsiadów mieszkających podemną. Druga sprawa to czy da się oglądać przy tym jakieś filmy czy seriale i czy drugiej osobie w mieszkaniu nie będzie przeszkadzał szum?

Gdyby kogoś ciekawiło to chce kupić taki model.
https://www.youtube.com/watch?v=JV34RNw3q_M

#mikrokoksy #bieganie
  • 37
  • Odpowiedz
  • 0
@Meciek kiedyś moja mama miała bieżnie, słychać niestety bardzo nawet przy chodzeniu, może jakaś ultra cicha da radę albo może trzeba będzie dokupić mate pod bieżnie ale raczej zawsze będzie słychać, zwłaszcza że w blokach takie rzeczy się po prostu niosą
  • Odpowiedz
@Meciek: ja mam podlozone pod bieżnie takie maty z gestej pianki z 3 cm i teoretycznie tlumi to troche natomiast cala maszyna jest troche mniej stabilna i sama w sobie hałasuje
  • Odpowiedz
@Meciek: nie rób tego sąsiadom. Nade mną mają. #!$%@? szło dostać od tego dudnienia. Szczególnie jak zaczynali o 7 rano a ja po nocce byłem. Spać się nie dało. Żadne rozmowy nie pomagały bo to takie roszczeniowe oskarki. Na szczęście im się znudziła w miarę szybko i stoi nieużywana xD
  • Odpowiedz
@Meciek: przy chodzeniu na pewno nie będzie słychać i spokojnie będziesz mógł film oglądać. Przy bieganiu to już gorzej, na sto procent sąsiad z dołu by słyszał jak biegasz. Dobrym patentem zamiast bieżni jest też ergometr wioślarski. Wcale nie zajmuje dużo miejsca, bo można kupić składany i wtedy sobie na pionowo stoi przy ścianie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
próbowałeś w praktyce? policja ma w dupie takie zgłoszenia.


@package0x01: zależy na jakich policjantów trafisz i jak z nimi pogadasz. Ja jak wzywałem to zawsze był mandat.
  • Odpowiedz
@szasznik: to zazdroszczę ogarniętych policjantów. U moich rodziców jest jedna nienormalna sąsiadka (najłagodniejsze co robiła to darcie mordy na swoje dziecko, że jest nienormalne i #!$%@?. Dziecko mówi na nią per #!$%@?. Standardem jest chyba przewalanie mebli po całym mieszkaniu) i policja nie widzi problemów.
  • Odpowiedz
  • 0
@Meciek sąsiad z góry sobie kupił. Pobiegał kilka razy i za moją "namową" sprzedał. Nie chodził tylko biegał więc nie był to szum tylko bardziej jakbyś same basy podkrecil.
  • Odpowiedz
@Meciek: Mój stary znajomy chodzi na bieżni (całkiem podobny model) podczas pracy przy komputerze (programowanie). Pytałem go czy ten ruch podczas chodu go nie rozprasza, ale mówi że pracuje tak od ~roku i jest ok.
Ma biurko z możliwością podniesienia, także czasem siedzi, a czasem sobie pochodzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
a to niech se szumi, kij jej w odbyt, jak nie było ciszy nocnej to mogłeś olać


@Devest: czego #!$%@? nie było? XD Cisza nocna to wymysł PRL i niestety dla opa nawet w ciągu dnia może zakłócać komuś mir domowy jeśli będzie to dźwięk uciążliwy jak np bieżna właśnie. Doucz się nieco nt mieszkaniu w bloku.
  • Odpowiedz