Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
te dane sa prawdopodobnie akurat poprawne. Malo znam kobiet, ktore tego nie doswiadczyly w przestrzeni publicznej... przyklad - szlismy wieksza grupa dziewczyn obok jakichs robotnikow, jak ostatnia kolezanka przeszla to jeden z tych facetow ja klepna w dupe :/ duzo facetow mysli, ze takie zachowanie jest ok... Normalne...

@little_muffin: jeśli ta większa grupa miała przykładowo 10 osób to tylko 10% doświadczyło molestowania (jeśli takie prymitywne i prostackie zachowanie w ogóle się
@tryboluminescencja: 100% bo wobec tych najbardziej nawiedzonych to samo zakładanie, że skoro jest kobietą to ma macicę to jest seksualizowanie. Dla nich jak powiesz jej w pracy, że kanapki wyglądają pysznie - molestowanie bo zakładasz, że kobieta to robi kanapki. Powiesz jej w pracy, że zrobiła świetną robotę - molestowanie bo zakładasz, ze kobiety nie potrafią pracować. Powiesz jej, że fajna bluza - molestowanie, bo seksualizujesz itd. Powiesz, że brzydka bluza
Ale co jest normalne? Że zapytanie o godzinę na przystanku już jest molestowaniem?


@hamuj_sie_hamuj_sie: tak jest, dokładnie o to chodzi w tym wszystkim xD. Po co ten debilny przykład? To nie ma żadnego związku z tematem.

Juz uwierzę że 90% usłyszało że ma fajna dupę. Jasne.


Jeśli nie jest jakimś kompletnym kaszalotem, to niewykluczone, że na jakimś etapie swojego życia usłyszała taki komentarz.

Jak dziewczyna siada koło mnie w autobusie, i
@tryboluminescencja:

Pani się pomyliło.

Zobaczył pewnie dziecko i powiedział : "gdybym tylko był o 10 lat młodszy, bez tych wszystkich problemów... Zazdroszczę ci że jesteś dzieckiem."

Serio bez #!$%@? jakoś komuś z taką ilością hejtu do ludzi nie bardzo wierzę w taki obrót sprawy.
Dla mnie


@1349: A dla mnie dziś jest za ciepło xD Co ma twoje i moje #!$%@? do stanu faktycznego? Definicja molestowania jest inna niż chodzenie w krótkich spodenkach.

@hamuj_sie_hamuj_sie:

Nie barany. To w wymyślacie nowe definicje molestowania, i wyciągacie z dupy liczbę żeby płakać że 90% była molestowana.

"Wy" - komuna upadła, nie wiem o chvj ci chodzi. Ja nic nie wymyślam. Liczby są najprawdopodobniej stąd:
http://kampania16dni.pl/wp-content/uploads/2019/11/2019_Kampania_16_dni_INFO_MEDIA_skala-przemocy-i-molestowania-seksualnego.pdf
https://bip.brpo.gov.pl/sites/default/files/Do%C5%9Bwiadczenie%20molestowania%20w%C5%9Br%C3%B3d%20studentek%20i%20student%C3%B3w,%202018.pdf -