Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
Mirki sprawa jest. Sercowa.

Jestem #rozowypasek i sytuacja wygląda tak:
2 lata temu, w trakcie lockdownu, poznalam typka na tinderze, pisaliśmy sporo, bardzo to dobrze szło, ja mu się podobalam i on mnie, planowaliśmy się spotkać.
Niestety nim się spotkaliśmy on napisał, że poznał kogoś. Więc kontakt się urwał, po kilku tygodniach on napisał że nie wyszlo, że jest wolny, ale ja wtedy randkowalam z pewnym kolesiem, więc kontakt się urwał. (Z tamtym kolesiem nic nie wyszło jakby co').
Teraz, we wrześniu 2022 przypadkiem zgadalismy się na Facebooku na planszowki w pubie (ja, on i 3 inne osoby). No i kurde... Od razu coś mnie tchnęło bo to ZAJEBISTY CHŁOP (w sensie nie że chad czy model, normalny kolo, ale ujmujacy i w moim typie po prostu, a takich facetów to jest bardzo mało).
No i gdy wróciliśmy do siebie to napisałam mu że hej, fajnie nam się kiedyś pisało, jestem wolna i możemy się umówić jak chcesz.
No to on: "mam problemy zdrowotne które chce wpierw zamknąć i nie mam teraz ochoty na randkowanie"

Co to znaczy? Mam u niego szanse?
Nie chcę go z góry skreślać bo żaden facet takich uczuć we mnie dawno nie wzbudzał, jak potem przejrzałam nasze stare rozmowy... Kurde, nawet flirtowalo się z nim fajnie...
Ech, czemu ja mam takie szczęście...
  • 89
@TheGreenBastard: @megaloxantha: No offence, ale lubicie się idealizować. Stety niestety przez pracę spędzam teraz trochę czasu z koleżanką, która chciałaby kogoś znaleźć, więc rzuciła się w randkowanie i jakby takie kryształy spotykała, to byłby cud xD Jeden też jej napisał po kilku randkach, że ma problemy zdrowotne i chce się na nich skupić, a tydzień później spotkała go na mieście na innej randce xD Nie jesteście krystaliczni i lecicie w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hugolina: no to trudno, lepiej że koleś od razu określa że nie, a nie bawi się w "dobra spróbujmy, ale pewnie jak trafi się lepsza to odpuszczę", czyli w coś co pewnie wcześniej się stało. Otrząśnij się, zapomnij i szukaj dalej.
@Hugolina: no i co w tym dziwnego, że przestałaś mu się podobać, lepiej od razu wiedzieć niż się rozczarować jak cię przepekluje, a ty od razu od księciunia go wolisz nazywać xD
Za to ty #p0lka no bo jak to JA MU SIĘ NIE PODOBAM PEWNIE
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JonkeJ: nie wszyscy ruchają się na pierwszej randce, życie to nie serial netflixa xD Ba, nie wszyscy szukają partnera dla ruchańska, tylko GŁÓWNIE dla miłości, wzajemnego uszczęśliwiania się, spędzania razem czasu i bycia dla siebie oparciem. Ale co może o tym wiedzieć wykopek dla którego najwyższe uczucie to uczucie chęci przytulenia laski z anime xD
@Hugolina: Chlopak ma teraz jakieś osobiste problemy swoje. Życz mu dużo zdrowia i nie zagłębia. Niech rozwiązuje problemy teraz swoje bo zawracanie głowy będzie ostatnim, czego teraz potrzebuje. Ale też nie czekaj na niego. Jak już wspomniałam życz mu zdrowia ale otwórz się też na inne osoby.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paula4321: jestem otwarta na inne osoby, ale takiego faceta spotyka się raz na 5 lat albo i rzadziej. Nim minie mój termin przydatności to nie ma szans bym znalazła kogoś takiego, kogoś w kim się zakocham od samego początku
@Hugolina: nie istnieje takie coś jak termin przydatności, wszystko jest w głowie. Ale rozumiem, jesteś zauroczona, więc hiperbolizujesz jego zalety. Dobrze, że jesteś otwarta, bo niedługo sama bedziesz sie z siebie śmiała jak można tak ubóstwiać tego chłopaka, który przy kimś, kto odwzajemni Twoje uczucie będzie totalnie już nieważna osobą. Utrzymuj kontakt jak będziesz sama i bedzie chciał się spotkać to spotkaj, ale nic na siłę. Wszystko co intensywne wypala się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hugolina: xD
28 lat, termin przydatności się kończy, śmiechu warte. Nie wiem kogo szukasz, ale jeśli tyle Ci to zajmuje to może warto się zastanowić czy to nie z ludźmi coś jest nie tak, a z Tobą? I nawet nie mówię tu o podejściu do życia, charakterze, urodzie, a o wymaganiach wobec innych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pomidorowka: ja nie mówię że ze mną jest wszystko ok. Ideałem nie jestem. Tylko że nikt mi nie chce powiedzieć co konkretnie jest ze mną nie tak. Przyjaciółki mówią że wszystko ze mna ok i to faceci sa #!$%@?, no ale kobiety takie sa - powiedza to co jest miłe dla ciebie bo ma być miło i przyjemnie.
Gdy dostaje kosza to tez nikt mi nie napisze "gruba jestes" czy cos.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hugolina: @pomidorowka:
A wymagania? Żadnych wysokich. Niech będzie w miarę inteligentny, niech ma pracę, niech będzie ciut wyższy ode mnie, niech będzie gotowy na zwiazek a nie samo ruchanie i niech nam się dobrze gada. I jeszcze powinien mnie kochać i umieć mi to okazać, ale to chyba oczywiste.