Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
Mirki sprawa jest. Sercowa.

Jestem #rozowypasek i sytuacja wygląda tak:
2 lata temu, w trakcie lockdownu, poznalam typka na tinderze, pisaliśmy sporo, bardzo to dobrze szło, ja mu się podobalam i on mnie, planowaliśmy się spotkać.
Niestety nim się spotkaliśmy on napisał, że poznał kogoś. Więc kontakt się urwał, po kilku tygodniach on napisał że nie wyszlo, że jest wolny, ale ja wtedy randkowalam z pewnym kolesiem, więc kontakt się urwał. (Z tamtym kolesiem nic nie wyszło jakby co').
Teraz, we wrześniu 2022 przypadkiem zgadalismy się na Facebooku na planszowki w pubie (ja, on i 3 inne osoby). No i kurde... Od razu coś mnie tchnęło bo to ZAJEBISTY CHŁOP (w sensie nie że chad czy model, normalny kolo, ale ujmujacy i w moim typie po prostu, a takich facetów to jest bardzo mało).
No i gdy wróciliśmy do siebie to napisałam mu że hej, fajnie nam się kiedyś pisało, jestem wolna i możemy się umówić jak chcesz.
No to on: "mam problemy zdrowotne które chce wpierw zamknąć i nie mam teraz ochoty na randkowanie"

Co to znaczy? Mam u niego szanse?
Nie chcę go z góry skreślać bo żaden facet takich uczuć we mnie dawno nie wzbudzał, jak potem przejrzałam nasze stare rozmowy... Kurde, nawet flirtowalo się z nim fajnie...
Ech, czemu ja mam takie szczęście...
  • 89
@Hugolina: Nie doszukiwałbym się drugiego dna i jakiejś ukrytej interpretacji, których podobno można się doszukiwać u kobiet (np. powiedzą jedno, a pomyślą drugie). Jeśli chłop jest normalny i uczciwy, to najprawdopodobniej naprawdę ma jakieś problemy zdrowotne, które najpierw chce zamknąć zanim zacznie randkować. Jeżeli Ci tak napisał, to znaczy, że nie chce się dzielić szczegółami tych problemów i niewykluczone, że odezwie się jak ogarnie temat. Przynajmniej ja bym tak zrobił. (
@Hugolina: dobrze Ci już napisali, ale jeżeli chcesz zapunktować (co nie znaczy, że z tego będą randki ani związek) to napisz mu, że nie musicie randkować, ale jest fajnym facetem i jakby chciał pogadać bo czułby, że mu ciężko samemu albo gdyby chciał się oderwać od problemów i porobić coś oderwanego od problemów jak np. te planszówki to niech da znać. Możesz nawet dodać, że wydaje się taki fajny, że jakbyś
@Dariel: Ja się nie kłócę, piszę tylko, że mężczyźni nie są tak ugodowi, niekonfliktowi i prawdomówni jak próbują się przedstawić na wykopie. Czasami naprawdę jest to problem zdrowotny/życiowy, a czasami wymówki zamiast prawdy, że się poznało inną osobę i rozwijanie tej relacji jest bardziej zachęcające. Wszyscy jesteśmy ludźmi i część z nas ma paskudne charaktery, ot, tylko tyle.
@Hugolina:
a) Jakoś chce to zakończyć, ale nie umie tego powiedzieć wprost, więc daje taką wymówkę.
b) Serio ma jakieś problemy zdrowotne, a łażenie po lekarzach zajmuje trochę czasu. Każdy chory chłop czuje się jakby umierał. Tak to już jest genetycznie uwarunkowane. Kobiety lżej wszystko znoszą.
@Hugolina: sam mam problemy zdrowotne i prawdopodobnie też bym nie chciał dziewczyny wciagac w ten szajs. Sam odwaliłem taki numer że ledwo miesiąc znałem jedna i po pogorszeniu się zdrowia powiedziałem jej coś po czym stwierdziła że związek ze mną to nie dla niej. ¯\_(ツ)_/¯
Nie zmienia to jednak faktu, że jak facet bajdurzy, że przez problemy zdrowotne nie chce randkować to powinien być to jasny sygnał, że nie jest zainteresowany i tyle, szkoda czasu na myślenie, o co chodzi. Może faktycznie zdrowie, może znalazł kogoś innego, wniosek jest taki sam - nie jest zainteresowany


@milk_outside_a_bag_of_milk: Po pierwsze, przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem co opka napisała, bo ewidentnie nie wiesz o czym jest temat.
Po drugie,
U Tolkiena jest mniej fantasty, niż w naszym majstremie o kobietach.


@TheGreenBastard: A i owszem, nie wiem po co dalej forsować przekonanie, że kobiety nie patrzą na wygląd, ale na charakter. Tak, charakter jest ważny, ale jeśli druga osoba nie pociąga fizycznie to związku z tego nie będzie, co powinno być oczywiste.

Niemniej jednak jak twoja koleżanka nie potrafi znaleźć fajnego gościa, mając taki wybór, to znaczy że z nią jest
@Hugolina:

"mam problemy zdrowotne które chce wpierw zamknąć i nie mam teraz ochoty na randkowanie"


Ma na myśli dokładnie to co powiedział. To nie jest kobieta, żeby robić jakieś ubogie fortele i odmawiać na okrążkę.
TERAZ ma problemy i TERAZ nie ma ochoty, czasu na randkowanie.

Możesz zwyczajnie wprost zapytać czy po rozwiązaniu problemów się z tobą umówi, czy jednak miał na celu odmówić, bo nie jest tobą zainteresowany i dobrał