Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego odrzucane dziewczyny się tak tragicznie zachowują? XD
Jak dziewczyna powie, że dziś już nie ma ochoty na seksy to wszystko ok, ale jak chłopakowi spadnie ochota to od razu na policję...

Ahh te nasze polskie #rozowepaski

#seks #logikarozowychpaskow #zwiazki #tinder #badoo

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63126428326f7c32400baa2f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Dlaczego odrzucane dziewczyny się t...

źródło: comment_16622115876xMvJyZ3gWE7rzbUuTomP8.jpg

Pobierz
  • 29
@AnonimoweMirkoWyznania: kobiety są wychowywane w przekonaniu, że każdy facet jest spermiarzem i fakt, że jakiś chłop może nie chcieć jej przelecieć jest dla nich czymś strasznie poniżającym i stwarzającym nieprzyjemny dysonans poznawczy

Dysonans poznawczy – stan nieprzyjemnego napięcia psychicznego, pojawiający się, gdy jednocześnie występują elementy poznawcze (np. myśli i sądy) niezgodne ze sobą. Stan dysonansu wywołuje napięcie motywacyjne i związane z nim zabiegi, mające na celu zredukowanie lub złagodzenie napięcia.

Jak
@Bananek2 XD
Ja tak miałem. Jak nie chciałem pewnej dziewczyny z powodu, że leciała na kilka frontów to mnie zwyzywała z psiapsiami, że pewnie gej jestem i w ogóle nazmyślała na mnie jaki to ze mnie jest manipulant, zły człowiek, psychopata bez uczuć ... xD
Normalnie wszystko by się pewnie zgadzało gdyby mówiła tak o sobie, nie o mnie. Cóż, logika różowych pasków. A boli mnie to do dzisiaj bo baba jak
XDDD: Już z dobre 10 lat temu mieliśmy z kumplem z akademika takie koleżanki lesbijki. Chciały sobie coś tam spróbować z facetem, kumpel był na miejscu, mówił że było #!$%@? a z mojej strony wyglądało to tak. 23:30 dopijam ostatniego browara wyłączam monitor i kładę się do wyra i dzwoni laska że mam TERAZ wstać i przyjechać na akademik xDD powiedziałem że już śpię, w sumie spruty byłem jak świnia no