Wpis z mikrobloga

Ale okropne zachowanie.
Chlop odmówił wywiadu to go zjechali za to na wizji xD Co z tego, że ma gorszy okres w życiu. Wcale nie bronili Osaki jak nie chciała uczęszczać na konferencje, wcale Smoku nie walczył z depresją i nie wie jak to jest
#mecz #pilkanozna #kanalbekowy #kanalsportowy
Farezowsky - Ale okropne zachowanie.
Chlop odmówił wywiadu to go zjechali za to na w...
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Farezowsky: jakby kiedyś chcieli z nim wywiad jak osiągnie rzeczywiście jakiś sukces to na miejscu Dawida bym ich wyśmiał. Powody jak zauważyłeś mogą być różne, a ci debile robią cichą nagonkę z swoją #!$%@?ą widownią na chłopaka. ehhh szkoda gadać, mam nadzieję że KS #!$%@? kiedyś i nie wstanie.
  • Odpowiedz
@Farezowsky: Bardzo dobrze że nie poszedł do tego ścieku propagandowego kanału pisowskiego zwanego dla niepoznaki kanałem sportowym, popieram jak najbardziej, oby takich było więcej, ja sam już tego dawno nie oglądam, nawet nigdy nie zasubskrybowałem i zdążyłem o tym zapomnieć, polecam
  • Odpowiedz
@Farezowsky: festiwal lizania się po jajcach. Skromny chłopak z Dębicy jest najlepszym przykładem. Jak jest z kolegami i wspólne obśmiewają kogoś, to jest git, chillout i król życia. Ale jak mu koło dupy zrobili, to już zaczyna pieprzyć o odważnikach. xD
@peszmerd: urażona duma, bo jak to można im odmówić. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Smokowskiego od tej strony jeszcze nie znałem, ale widać, że
  • Odpowiedz
Ale okropne zachowanie.

Chlop odmówił wywiadu to go zjechali za to na wizji xD Co z tego, że ma gorszy okres w życiu. Wcale nie bronili Osaki jak nie chciała uczęszczać na konferencje, wcale Smoku nie walczył z depresją i nie wie jak to jest


@Farezowsky: ale to nawet nie o to chodzi.

To #!$%@? Smoka wynika z jego kuriozalnego przekonania, że oni tam w studiu, razem ze śmiesznym Borkiem, mają jakiekolwiek znaczenie dla klubów/agentów, a bycie dla nich kolegą cokolwiek przynosi piłkarzowi i daje
  • Odpowiedz