Wpis z mikrobloga

Z jakiego powodu mężczyźni w 2022 decydują się na ślub?

Mają taki fetysz masochistyczny typu zostać #!$%@? z własnego domu na podstawie ustawy feministycznej tj. antyprzemocowej? Lubią oddawać babie połowę majątku i alimenty? A może jara ich #!$%@? 12h dziennie żeby utrzymać bezrobotną ew. w bardziej ambitnej wersji pracującą w retailu #p0lka ?

#zwiazki #pytanie #logikaniebieskichpaskow
  • 13
@JanRouterTrzeci: jest tylko około 30% rozwodów. do tego wiele żyje bez ślubu, gdzie pewnie poziom rozstań jest wyższy. Z tych co się nie rozwiedli/nie rozstali pewnie polowa żyje razem, bo dziecko itp. Wiec jakaś tam szansa jest ze się uda. :) A jak już dożyjesz wieku starczego to jest już z górki. Demencja taka, ze codziennie jest nowy piękny dzień i nie pamiętasz co partner #!$%@? w przeszłości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JanRouterTrzeci:

zostać #!$%@? z własnego domu na podstawie ustawy feministycznej tj. antyprzemocowej? Lubią oddawać babie połowę majątku i alimenty?


Nie wiem czy w Polsce już też ale w wielu krajach sąd może już zasądzić takie coś nawet bez ślubu. Starczy mieszkać razem / być w konkubinacie
@szpongiel: W Polsce też tak jest dzięki ustawie antyprzemocowej. Sam u mnie w kancy miałem sprawę co konkubent został wywalony z mieszkania przez policję jednego wieczora i przepychaliśmy się z policją, aby facet mógł wejść do mieszkania swoje rzeczy wziąć, bo policja na bieżąco kontrolowała czy nie zbliża się do konkubiny. Facet miał szczęście, że mógł przenieść się do rodziny, bo zgodnie z ustawą antyprzemocową mógł wylądować w przytułku dla bezdomnych,