Wpis z mikrobloga

Co myślicie o czymś takim? Myślicie że takie pokoiki by się wynajęły w krakowie po 1400 pln?
Mam teraz duże mieszkanie o podobnym układzie na wynajem ale wyciągam z niego max 4400 pln. Wpadłem na pomysł wypowiedzenia najmu obecnym lokatorom i podzielenia go na kilka pokoi na klucz pod wynajem, łazienka i kuchnia wspólne.

#krakow #wynajem #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #inwestycje #nieruchomosci #oszczedzanie
Viado - Co myślicie o czymś takim? Myślicie że takie pokoiki by się wynajęły w krakow...

źródło: comment_1662112026PCNa2wxqFbmz6lfuWygJQJ.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@Zeugma: @Viado: a jakby to była kamienica z wysokim sufitem, to by sie nawet 3 prycze zmieściły to podwójne łóżko to są pieniadze które uciekają z kieszeni... bardzo nierozważne, widać żeś dzieciak, który bierze sie w zabawy dla dorosłych.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Viado: wiem, że to jest zoptymalizowane pod wynajem, ale ja dla zwiększenia komfortu, zrobił z tej większej sypialni szalet, dwa dwie umywalki, dwa prysznice, 3 kabiny z kiblem. Wtedy wywaliłbym z kuchni łazienkę i WC i tam zrobiłbym wspólne miejsce wypoczynkowe. Akademik pełną parą wtedy.
  • Odpowiedz
@Viado: Ja bym wywalił ten pojedynczy prysznic, jedną toaletę i dorobił jeden pokój. I z tej dużej sypialni zrobił dwie. No i sprawdził czy na korytarzu się nie zmieści łóżko rozkładane
  • Odpowiedz
@Viado: Ja mieszkam na Śląsku i mam mieszkanie 110 mkw, w którym zasadniczo są trzy pokoje (+jeden podzielony na pół).
Nade mną jest mieszkanie o jeden pokój mniejsze, które podzielono dokładnie w taki sposób i pokojów jest 6 XD.

Jedno okno – jeden pokój. Tak jak na Twojej grafice.
  • Odpowiedz