Wpis z mikrobloga

@asdfghjkl: za to co pobiera od niego agencja z pewnością dałby radę wynająć pokój w Amsterdamie na spokojnej dzielnicy, tylko z dostępnością takiej oferty dla chłopaka z umową o pracę z agencji pracy może być ciężko.

@paruwczanbiedronkowy: halo tu zachodnią Polska, gdzie to się zarabia 7-8 tys złotych za niewykwalifikowane pracę? Znam takich ludzi ale jeżdżą pod Berlin, podpowiedź gdzie to jest może będą mieli bliżej¯\_(ツ)_/¯
co ty #!$%@?? Dołącz się historia to może się dowiesz że Bierut zrzekł się odszkodowań wypłacanych przez Rosjan w postaci jakiś gówno książek Stalina w zamian sprzedawaliśmy im węgiel za bezcen. Prl nie był suwerennym krajem #!$%@? ruska onuco


@Sisal: Juz, juz. Nie obruszaj sie tak. https://obserwatormiedzynarodowy.pl/2022/08/30/co-z-reparacjami-wojennymi-od-niemiec-spojrzenie-prawnomiedzynarodowe-analiza/

oświadczenie było wydane w czasach PRL i nie wiąże III RP. Oczywiście, politycznie i historycznie odcinamy się od PRL. Ale w świetle prawa międzynarodowego,
Pobierz Strahl - > co ty #!$%@?? Dołącz się historia to może się dowiesz że Bierut zrzekł się...
źródło: comment_1662095576I6GrICpt5zrVzS5Guk2FxT.jpg
Jak narazie to mnie ledwo stać na hotel z agencji pracy xD


@paruwczanbiedronkowy: 2500 euro i nie stać na hotel z agnecji pracy?

co nie zmienia faktu, że kilka lat temu w Holandii odkładałem miesięcznie więcej niż aktualnie zarabiam w Polsce ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Antybristler:ale wróciłeś, bo wiedziałeś, że tam nie kupisz mieszkania odkładając 700 euro miesięcznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zalogowany_user Nic ale tutaj to się dzieją bardzo losowe rzeczy
@Szpeju No to jeden z punktów które trzeba będzie zrobić.Nie wyobrażam sobie siedzieć pare lat w tej klitce agencyjnej xD
@Kiedysbedeczerwonka 2500 w polsce złotych
@kenay Wolę nie mówić bo jeszcze ktoś niepowołany to przeczyta i mi narobi ale no magazynier na mroźni
@cielak44 no jakoś tak wychodziło akurat na moją kieszeń,plus że znam angielski a tutaj to jeden z urzędowych.Bo po