Wpis z mikrobloga

@paruwczanbiedronkowy: Może pomyśl o pracy w Niemczech. Ja jestem mega zadowolony z ostatnich 9 miesięcy, ale niestety muszę wracać do Polski za tydzień przez problemy rodzinne...
Co do mieszkania przez agencję to loteria.
A co do samodzielnego wynajęcia mieszkania, to potrzebujesz zaksięgowane 3 wypłaty na koncie i najlepiej konto niemieckie. W miasteczkach graniczących z Dortmundem można mieć już umeblowaną kawalerkę 38-45m za 350-600 euro Plus media. Na wyżywienie 120-200 euro max
pojechałeś do DE, żeby ohajtać się z córką lekarza i to jest ta Twoja zaradność? Podpowiem Ci, że gdybyś taki sam manewr wykonał w Polsce to tak samo byś dobrze żył ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kiedysbedeczerwonka: Skąd takie dziwne wnioski? Jedyni lekarze w rodzinie są z mojej strony. I nie żyłbym tak samo, musiałbym wyrabiać 2x więcej godzin w czterech miejscach żeby finansowo żyć na tym samym
@Strahl: gdybyś był inteligentniejszy to byś wiedział skąd wiadomo co gdzie jak i z kim ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie dość, że publikujesz zdjęcia pacjentów łamiąc GDPR (założę się że nie masz ich zgody, tym bardziej udostępniać na wykop). Nie jesteś najbystrzejszy, mam nadzieję, że w swoim fachu jesteś dobry, bo reszta leży po całości. No ale skoro dla Ciebie 5-6k euro na rękę to jest życie
gdybyś był inteligentniejszy to byś wiedział skąd wiadomo co gdzie jak i z kim ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie dość, że publikujesz zdjęcia pacjentów łamiąc GDPR (założę się że nie masz ich zgody, tym bardziej udostępniać na wykop). Nie jesteś najbystrzejszy, mam nadzieję, że w swoim fachu jesteś dobry, bo reszta leży po całości. No ale skoro dla Ciebie 5-6k euro na rękę to jest życie jak pączek
Nie chce wiedzieć co, gdzie, jak i z kim, cwaniactwo w polskim wydaniu mnie nie interesuje.


@Strahl: masz kompleksy bo nie miałeś kolegów, całe życie zmarnowałeś na naukę, żeby teraz zarobić 5-6k euro na rękę. Tyle co programista w wieku, w którym ty byłeś na ostatnim roku studiów. Pęka ci dupa, wmawiasz wszystkim dookoła jaki sukces osiągnąłeś. Tak ogólnodostępna baza? Akurat twoje fotki są z tej bazy? ( ͡° ͜