Wpis z mikrobloga

@gendzi: Ja kiedyś wyleciałem w wieku 21 lat do USA na 4 lata i bardzo to sobie chwale. Teraz podchodzą pod 40 i mimo ze nie mam złej pracy to czasem żałuję ze więcej czasu nie zainwestowałem w naukę programowania np. W mojej opinii warto zainwestować ten czas w zawód z przyszłością. Nauczyć się czegoś co nie jest takie łatwe dla większości.

Bardzo doradzałbym zainwestować w rozwój, przemęczyć się te kilka
@gendzi: Wszystko będzie lepsze od #!$%@? na budowie. Tam jedyną perspektywą to ta w której lądujesz na OIT bo wszedłeś po pijaku na rusztowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może i będziesz zarabiać te szalone 2500 euro miesięcznie teraz ale nie warto uwierz mi. Jak wejdziesz do bagna to często na zawsze w nim pozostaniesz.
@NexciaK: Skoro twierdzisz, że zawsze można się wpakować do pracy fizycznej to tym bardziej zawsze jest czas na podnoszenie kwalifikacji. Potencjał intelektualny utrzymuje się znacznie dłużej niż potencjał do #!$%@?. Jeżeli wyjazd do pracy na magazyn miałby komuś pomóc wyjść z pułapki niskich oszczędności tak by po powrocie mógł zainwestować w edukację i własną działalność (zamiast dorabiania wieczorami w macu jako biedy student studiów dziennych) to warto poświęcić rok lub dwa.