Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

wykopków to chyba ostro gnębili w tych szkołach że lepiej wspominają robotę w kołchozie niż szkole xD normalni ludzie to mają same pozytywne wspomnienia ze szkoły: spotkania ze znajomymi, smieszkowania, pierwsze miłości, klasówki do których można było się przygotować w ciągu jednego wieczora. Rzeczywiście to była tragedia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@uuugg: @Klozapina: @januszdoe: jak ktoś pracuje w kołchozie, to faktycznie może lepiej wspominać szkołę
  • Odpowiedz
wykopków to chyba ostro gnębili w tych szkołach że lepiej wspominają robotę w kołchozie niż szkole xD normalni ludzie to mają same pozytywne wspomnienia ze szkoły: spotkania ze znajomymi, smieszkowania, pierwsze miłości, klasówki do których można było się przygotować w ciągu jednego wieczora. Rzeczywiście to była tragedia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@uuugg: A co jak ktoś ma jeszcze lepsze wspomnienia z roboty? ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
wykopków to chyba ostro gnębili w tych szkołach że lepiej wspominają robotę w kołchozie niż szkole xD normalni ludzie to mają same pozytywne wspomnienia ze szkoły: spotkania ze znajomymi, smieszkowania, pierwsze miłości, klasówki do których można było się przygotować w ciągu jednego wieczora. Rzeczywiście to była tragedia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@uuugg Ja dobrze wspominam szkołę, nigdy nie musiałem się starać ani uczyć, nikt mnie nie gnębił i
  • Odpowiedz
@Plp_: Wrzesień był spoko - dla mnie najgorszy był czerwiec, bo zarówno moja klasa jak i ja byliśmy trochę przegrywami i potulnie chodziliśmy do szkoły jak już nic nie było do roboty i te lekcje gdzie się nic nie robiło to była taka męczarnia że hej.
  • Odpowiedz
brak potrzeby przygotowywania się na klasówki


@Ayessare: brak potrzeby przygotowywania czegokolwiek. Idziesz do szkoły, gdzie 3/4 czasu to dupogodziny, z których nic mądrego nie wynosisz, potem w domu robisz zadania i jakieś durne projekty, nad którymi siedzisz pół dnia, a nauczyciel i tak tylko wsadzi je do szafy.

W pracy robisz te swoje 8 godzin, potem zamykasz drzwi i do jutra możesz całkiem zapomnieć o tym, że masz pracę, jak coś
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: @uuugg: faktycznie zajebiste wspomnienia po naszym systemie edukacji - poświęcenie kilkunastu lat na naukę kompletnie nieprzydatnych w dorosłym życiu rzeczy, zabijanie w zarodku kreatywności uczniów bo klucz do rozwiązania jest inny i postępowanie wg z góry ustalonych schematów, zadania domowe na które trzeba było poświęcić czas zamiast na zainteresowania
Ja mam pracę którą lubię, spędzam w niej 8h a efektywnie pracuję może przez 3h - reszta to filmy, książki,
  • Odpowiedz
Co jakiś czas śni mi się, że znowu jestem w szkole i mimo, że nie mam jakichś traumatycznych z nią wspomnień, to zawsze są to sny z których budzę się z ulgą.
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek też wolałem szkołę. Zero odpowiedzialnosci, masa znajomych. System edukacji jest #!$%@? to fakt, ale już nigdy w dorosłym życiu nie miałem tyle wolnego czasu, tylu znajomych i możliwości robienia głupich rzeczy, których już nie wypada mi robić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uuugg:

A może w drugą stronę - to tym którzy lepiej wspominają szkołę nie potoczyła się kariera zawodowa po ich myśli i nienawidzą swojej pracy?
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: szkoła to pod wieloma względami była męka, ale przynajmniej czekało się na te dwa miesiące wytchnienia. Oprócz tego przerwy świąteczne, ferie i sporo innych wolnych dni. Natomiast w kołchozie jak w dniu świataka, bo te 26 dni urlopu ledwo starcza na wyjazdy i załatwienie podstawowych prywatnych spraw
  • Odpowiedz