Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

xDD no to wszystko jasne XDDDD


@Ayessare: wy serio cały czerwiec spędzaliście w szkole? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w drugiej klasie liceum połowa ma już skończone 18 lat, co jest dziwnego w tym, że sobie wyskoczą na piwo? xD
@powaznyczlowiek: A ja z perspektywy czasu lubie zarówno czasy szkoły oraz czas pracy teraz xD.
Na wszystko jest czas i pora, wszystko ma swoje wady i zalety.
Jedyne czego żałuje w technikum to że nie miałem jakieś pracy na wakacje albo weekendy.
Dużo czasu było zmarnowane na nic, a gdybym miał kasę chociaż w 1/10 jak teraz to byłoby jeszcze fajniej :D
Chociaż może #!$%@?łoby mi xD
A no i tego
jak ktoś pracuje w kołchozie, to faktycznie może lepiej wspominać szkołę niż pracę.


@adibor: pracuje w pełni zdalnie (mige też jechać do biura oddalonego o jakieś 40km kiedy chce), nikt mnie nie kontroluje, sam wyznaczam sobie godziny pracy i przy tym zarabiam 9600zl na miesiąc (UI designer). Nie nazwał bym tego kolchozem. Mimo to nadal uważam czasy szkoły i beztroskiego dzieciństwa za lepsze ¯\_(ツ)_/¯
@powaznyczlowiek: miałem z 28 lat jak przyśniła mi się lekcja matematyki w szkole średniej i jak się obudziłem to byłem mega szczęśliwy, że będę szedł do roboty. Jeszcze chwilę po przebudzeniu samego siebie przekonywałem, że nie będę tam musiał tam nigdy wracać. Ogólnie klimat mojej szkoły lubiłem, ale niestety 3/4 przedmiotów nie.
@powaznyczlowiek w pracy jest hajs, urlop, jak coś się nie podoba można zmienić. Trochę wymaga to pracy jeśli się chce przekwalifikować, ale jest to do zrobienia. Możliwość zarabiania gdzie się chce w Europie np. Do tego odłoży się hajs to i nawet można wakacje sobie zrobić kilku miesięczne. No i zero bycia zależnym od rodziców. Za mobbing przełożeni są wyrzucani, a w szkole było jak było... Nikt się nie dosra, że farbujesz