Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

W pracy robisz te swoje 8 godzin, potem zamykasz drzwi i do jutra możesz całkiem zapomnieć o tym, że masz pracę


@adibor: @Ayessare: niby tak, ale w liceum robi się średnio ~30h tygodniowo, po 45 minut więc w sumie wychodzi 22,5h odliczając wf i religię nawet mniej, w życiu nie poświęciłem 20h w tygodniu na zadania domowe, żeby dobić do pełnego etatu godzinowo.

Teoretycznie, dalej się człowiek spotyka ze znajomymi,
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: autentycznie snilo mi sie dzisiaj, ze szedlem do szkoly i pod koniec drogi zorientowalem sie, ze zapomnialem plecaka i szukalem taksowki do domu, bo musialem przyniesc prace domowa na polski xD strasznie sie zestresowany obudzilem i zaspalem z tego wszystkiego 1,5h do pracy xD
  • Odpowiedz
@LuminouShadow: aż z ciekawości sprawdziłem plan jakiejś klasy w LO i większość dni mają 7:45-14:05 albo 8:35-14:55.
Ja chyba miałem więcej dni 8-16 i za to też więcej krótszych, ale to dawno było więc ciężko powiedzieć xD
  • Odpowiedz
@Kajtosz ja tam pamiętam że pon-pt 7:15-15:15 i 8:00 - 16:00 czy jakoś tak, więcej przebywałem w szkole niż teraz jestem w pracy xd i wystarczy tylko wstać do kompa a ziomki na discordzie już siedzą i śmieszkują xD
  • Odpowiedz
Przez pierwszy rok w pracy (zaraz po szkole) nadal siedziało mi w głowie że trzeba być w jakiś sposób przygotowanym na kolejny dzień.


@Ilirian:
Przez rok?

Minęło prawie 20 lat odkąd skończyłem liceum, a do dzisiaj, zasypiając wieczorem potrafię mieć krótki przebłysk "o #!$%@?, przecież nie odrobiłem zadania".
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: praca jest milion razy lepsze niż chodzenie do szkoły. Cieszę się, że nie muszę się już zadawać z nieudacznikami nauczycielami i "kolegami" z klasy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Studiuje zaocznie tylko i wyłącznie dla swojej przyjemności i satysfakcji. Od 1 października zaczynam nowe studia ;)
  • Odpowiedz
jeszcze ta wyzszosc nauczyciela, co wolno nie wolno


@22kinga100: a daj spokój, jakby mnie pracodawca tak traktował jak u mnie niektórzy nauczyciele w gimbazie i podstawówce traktowali uczniów, to sąd by wjechał z hukiem i byłaby afera na cały kraj xD
  • Odpowiedz
@Kajtosz: liczenia po 45 minut nie lubię, bo co niby robisz na tych przerwach. Idziesz do innej sali, czekasz, nic nie robisz szczególnego.

Ze szkoły o 13? Ale o jakim etapie mówimy? Podstawówka 1-3? Ja zwykle byłem w domu po 16 wychodząc o 7:30. Teraz wstaje jak sobie chcę pracuje mało bo się wyrabiam bez problemu w 2h góra i tyle.

  • Odpowiedz
Ze szkoły o 13? Ale o jakim etapie mówimy?


@Ayessare: bardziej liceum, podstawówki już za dobrze nie pamiętam ¯\(ツ)_/¯
Wyżej wkleiłem plan lekcji dla 3LO, odliczając religię i wf tylko jeden dzień w tygodniu do 15,reszta do 13/14 ¯\
(ツ)_/¯

  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: po 100kroć wolę prace niż szkolę.. Jej koniec był jednym z najszczęśliwych dni w moim życiu.
Za prace mam wynagrodzenie, mam wiecej wolnego czasu, mogę spać dłużej i czuje się lepiej.

Gadania niektórych, zobaczysz zatęsknisz za szkołą, można włożyć między bajki. ani razu nie tęskniłem za szkołą, a skończyłem ją 14 lat temu
  • Odpowiedz