Wpis z mikrobloga

@kaspil: Po prostu OP i reszta podobnych nie jest w stanie zrozumieć, że można w tym kraju zarabiać tyle by żyć godnie. Żeby bańka nie pękła, że jednak wszyscy nie biedują jak oni to p------ą, że to wszystko wymysły gówniarzy xD
  • Odpowiedz
pokaż mi cztery konta które pisały o swoich zarobkach 15k, a potem pytały o rozwiązanie zadania z matmy.


@kaspil: TBH bardzo mało mirków z kasą chwali się tą kasą. Takie info wychodzi przypadkiem lub przy okazji, a nie "hahahahahha, a ja mam 30k na rękę wy melepety".

W sumie chyba jestem jedyny, no ale ja nie ukrywam ze jestem p------y, no i trochę mirek od domu i zakoli. Na giełdowym
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: Ciekawym jest jak działa ludzki mózg, jak bardzo niekomfortowe jest uczucie, że komuś się lepiej powodzi i może popełniliśmy w życiu błędy. Łatwiej jest dać temu upust przez tworzenie memów niż przyznać się przed sobą, że całkiem prawdopodobne, że wśród tak dużej społeczności są również ludzie, którzy coś osiągneli.

Który to już śmieszny obrazek dzisiaj bazujący na tym samym. Biorąc pod uwagę jak dużo tego wysypało, to bardziej wydaje
  • Odpowiedz
@szatanskii przedawkowałes książki psychologiczne. Większość (a przynajmniej ja) cieszy to, bo wyjdzie, kogo posty czytać i brać za prawdę a kogo dać na czarną za spamowanie postami o wymyślonym życiu
  • Odpowiedz