Wpis z mikrobloga

@spokoromek naprawdę mamy większe problemy w Polsce niż przypieprzanie się do kuriera o to, że stanął na chwilę na trawniku. Nic wielkiego się tej trawie nie stanie jeśli to nie jest notoryczne parkowanie na całą noc np. Stanąłby na ulicy i jakaś karetka by przez to miała problem z dojechaniem do nagłego wezwania to tez byłby ból dupy. Albo co gorsza - zatrudniliby więcej ludzi i wzrosłyby ceny za nadanie paczki. To
@spokoromek: jakby Polska było eko, to nie było by problemu ze ktos wjechał na trawę.
Tacy jesteśmy dajmy trochę
eko, to się dupy nam zaczna kurzyć o byle #!$%@?
Tyle jesteśmy warci.
@dziara1429 w taki sposób, że lepiej spożytkować tę energię na jakieś realne problemy niż pospolite ruszenie na wykopie z powodu kuriera stojącego 3 minuty na trawie. Rozumiem, że to wkurza, ale mam wrażenie, że część ludzi, by go za to zlinczowała. Przecież wrzodów żołądka można dostać jeśli będziemy się tak o wszystko między sobą żreć. Wywieźmy najpierw na taczkach poszczególnych sabotażystów z naszego rządu i stopniowo schodźmy w dół po drabinie priotytetów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@januszmirek92: no tak. Przecież napisanie tego posta wyczerpało u OPa zapas many i już nie będzie mógł robić nic w temacie innych problemów. Ja idąc twoją radą nie będę zwracał uwagi na stające psy na trawnikach, a całą swoją energię przeloze na organizację zamachu stanu.
i podniosą ceny, za które zapłacisz Ty czy ja :)


@larvaexotech: OCH NIE płacić za usługę która została wykonana bez łamania prawa i niszczenia publicznej infrastruktury! Kto to widział?!

Rozumiem chleb kupujesz tylko w piekarniach które kradną mąkę no bo przecież taniej a nie będziesz przepłacać?

Skąd na tym portalu tylu debili nie wiem.
@Morf:

Skąd na tym portalu tylu debili nie wiem.


Sam się nad tym zastanawiam. Niestety, nie jestem taki mądry jak Ty - w końcu jestem debilem. To wszystko jest takie proste - "niech nie stajo na chodnikach", a ja niepotrzebnie szukam zawsze jakiegoś podwójnego dna np. tego że na żadnym blokowisku czy osiedlu deweloperskim nie ma dedykowanego miejsca dla kuriera. Albo tego, że kurier to tylko człowiek i wnosząc ciężkie paczki