Wpis z mikrobloga

jak na nich kurierzy będą stawać to przestaną takie być.


@dziara1429: mhmm a jakiś argument, dlaczego miałyby przestać takie być? Bo nie wiem czy wiesz, ale od faktu że coś stoi na trawie to ta trawa się tam nie dematerializuje. A na przykładzie obrazka wklejonego przez OP - to jest auto elektryczne więc nawet żadne płyny nie mają prawa z tego wycieknąć. Ale tu nie chodzi przecież o tą trawę, tylko
  • Odpowiedz
zobacz jaki komentarz jest najbardziej plisowany i masz odpowiedź. W kraju dzbanów raczej nikt nie szanuje trawy. Ludzie tutaj nie szanują drugiego człowieka, a co dopiero trawę. Wschodnia mentalność.


@RitmoXL: absolutna świętość trawnika i jego niedeptanie pochodzi właśnie z krajów postsowieckich gdzie trawnik był na pokaz.

Na zachodzie trawniki są dla ludzi. nie popieram zostawiania samochodu na trawniku ale chyba tam się nic specjalnie tragicznego nie stało i nie jest rozjeżdżony
  • Odpowiedz
@spokoromek: @januszmirek92: @Morf: @spokoromek: Ludzie - najnowsza patodeweloperka, szlaban na każdym osiedlu, bloki ściśnięte z ogrodzeniem przy głównej ulicy i to bez miejsca dla dostawców/kuriera xD ja serio nie wiem jak w dużych miastach chwilami miałbym na miejscu kuriera stanąć gdzieś pod blokiem/lokalem nie łamiąc zakazów żeby dotachać paczkę 30kg bez spaceru 3km. Jeśli ewidetnie ktoś zagrodzi cały chodnik czy utrudni ruch parkowaniem bo jest Sebixem królem drogi
  • Odpowiedz
ja serio nie wiem jak w dużych miastach chwilami miałbym na miejscu kuriera stanąć gdzieś pod blokiem/lokalem nie łamiąc zakazów żeby dotachać paczkę 30kg bez spaceru 3km


@cototylenatakiegochlopa: Ale to moja wina? W piździe mam że musisz iść z paczką iść i 40km, ja płacę za remonty chodników, nie chcę się na nich potykać o porozbijane płyty i chcę żeby zieleń miejska nie była zamieniana w rozjechane busami błoto. A Ty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@larvaexotech: oczywiście, że chodzi o fakt, że tam stanął bo to jest trawnik a nie parking. Trawnik nie służy do parkowania pojazdów nawet jednego, nawet elektrycznego, nawet na minutkę. Jak pozwolimy stanąć jednemu, to zaraz przyjedzie drugi kurier, a zanim kolejny i jeszcze jeden. Z trawy wówczas pozostanie tylko wspomnienie.
  • Odpowiedz
@dziara1429: zgodzę się z tym, że przyzwolenie na stawanie tam urodzi patologię. Dziwi mnie, że nikt nie wpadł jeszcze na to, żeby prawnie umożliwić kurierom (np. na podstawie licencji transportowej) stawanie w niedozwolonych miejscach na krótką chwilę wynikającą z dostarczenia paczki. To byłoby porządne rozwiązanie systemowe, choć patrząc na napinaczy tutaj to pewnie byłby większy bunt niż jak podatki podnosili.

A Ty masz po prostu nie łamać prawa. Proste.


@Morf:
  • Odpowiedz
@Morf: Mhmm, to płacisz w podatkach za te swoje remonty chodników i jak tam, robią w ogóle jakieś czasem u Ciebie? Ty i kilkuset innych Polaków będziesz zap****alał całe życie żeby pokryć koszty wyborów które się nie odbyły, więc raczej na rozwalony chodnik po kurierze nie starczy xD Założę się niestety, że jest chociaż jedno absurdalne prawo które łamiesz, ale znajdujesz usprawiedliwienie dla siebie w swojej głowie zamiast robić to świadomie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@spokoromek: źle zaparkował, zgadzam się. A teraz rozwiąż problem, gdzie miał zaparkować, jak nie było miejsca? Często jest tak, że musiałby jechać dosłownie parę ulic dalej. Podobnie musiałby robić w co 2 adresie. Liczba dostarczonych przesyłek drastycznie by spadła, ceny za dostawę drastycznie wzrosły.

Ale wszyscy chcą, żeby dostawa była jak najtańsza, a później WIELKIE ZDZIWIENIE, że kurierzy na 1 minutę parkują na zakazie. Albo wóz, albo przewóz. Napisz, ile więcej
  • Odpowiedz