Wpis z mikrobloga

Bohaterstwo dla kobiety, kiedy mezczyzni gina za jej kraj:
- wyjazd do Wloch
- picie kawy
- smiertelnie grozne tagi #putinstop
- atencjonowanie sie swoim rylem
- link do wplacania donejtow

Dlaczego o tym pisze? Bo wku#wia mnie jawna niesprawiedliwosc. Gdzie te rownouprawnienie? Gdzie ten fiminizm? Gdzie te parytety? Dlaczego faceci maja ginac za kraj a dziewczyny moga sobie jechac na wakacje? Co jest nie tak z tym swiatem ze nikt tego nie grilluje?

PS do malych ludzi: jak juz mnie wyzwiecie od ruskiej onucy to sprawdzcie moj profil i wpisy xD

#pieklokobiet #nieczekam107lat #blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow #ukraina
Pobierz m.....0 - Bohaterstwo dla kobiety, kiedy mezczyzni gina za jej kraj:
- wyjazd do Wlo...
źródło: comment_1661870749hB47P8mJ6xKCNmAkE4kQrX.jpg
  • 48
@marcooo80: bo pisanie kilka takich postów na portalu dziennie ze śmiesznymi pieskami, który traci na znaczeniu, nic nie zdziała. Czemu nie piszecie o tym na twitterze pod postami partii czy polityków.
Załóżcie organizacje, konto na tt czy fanpage.

A wy poza pierwszym i najłatwiejszym krokiem, nic nie posuwacie się naprzód od miesięcy
i zostaje wam te ,,biadolenie" gdzie max 600 osób da plusa za wpis. A jutro o nim zapomną.
@marcooo80: ale Neuropa jest w partii, na twitterze, fb itp, grupy lbt i mamy Koroluka

działalność na wykopie to poboczna działalność.
Ty wy jesteście do tyłu a nie my

Serio, nawet jestem skłonny poprzeć cześć tych postulatów, ale wy nic więcej nie działacie.
Nie ma was na fb, na tt czy jakiejś fundacji, nie będziecie nigdzie słyszalni. Nawet komentatorzy mają was gdzieś

Źle wam nie życzę
@marcooo80: a czemu manipulujesz, napisałem że z poziomu 1 trzeba przejść na poziom 2 a potem 3

Róbcie jak uważacie pisaniem tylko na wykop to daje gwarancji że na 99% bez nic się nie zmieni w tym temacie.
Chyba że o to wam chodzi, pisać tylko na wykop jak to źle mają faceci.
@Lukardio: Niech wyjdą na ulice, dawno nie miałem okazji się pośmiać. Tylko żeby nie spotkali klasycznych dresów bo z nich zrobią sznurowadła. Czas zrobić sobie sztuczne cycki jak Jej Ekscelencja w Seksmisji "panowie" to może do woja nie wezmą.