Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #prawo #bekazpodludzi #facebook #logikaniebieskichpaskow
Mieliśmy w gimnazjum takiego patusa co kiblował kilka lat.
Notorycznie komuś wpuszczał #!$%@?.
Wyzywał nauczycieli itp itd.
No totalna patologia.

Typ został skazany na pół roku pozbawienia wolności za jazdę pod wpływem alkoholu, spowodowanie wypadku i pobicie 3 policjantów przy próbie zatrzymania.
Mój szwagier jest z policji więc stąd to wiem.

No i typek wyszedł z więzienia i jakiś czas po tym na swojej tablicy na FB napisał
"#!$%@? w dupe tym wszystkim pseudo znajomym co rozsiewali plotki na mój temat. Pluje na was #!$%@?"
Oczywiście jego grono pato zjebów pisało mu w komentarzach:
- racja
- jazda z #!$%@?
- serduszka itp.

No i we mnie się coś obudziło bo nieraz byłem gnębiony w szkole przez tego patusa a teraz jest ze mnie kawał chłopa, do tego kilka lat mma z sukcesami i się typa nie boje.
Więc mu napisałem pod tą tablicą

Ale typie jakie plotki? Jechałeś po pijaku autem, #!$%@?łeś się w przystanek autobusowy, uszkodziłeś czekającą tam kobietę i pobiłeś policjantów którzy przyjechali do zdarzenia.
Jak byłeś w liceum to okradłeś sklep z telefonami, który prowadził ojciec mojego kumpla. Chcesz więcej plotek na twój temat?

No i ten typek mi odpisał na priv
- żebym to skasował bo jak nie to jak mnie spotka na mieści to mi #!$%@? wszystkie zęby.
No to odpisałem
- Stary tu masz mój adres, możesz podjechać teraz, z chęcią sobie to wyjaśnię z tobą. Jak nie chcesz tego robić pod domem to możemy pójść w las, ja się ciebie nie boje.
a ten mi odpisał
- uważaj na dzieciaka i jakaś emotikonka.
więc ja mu odpisałem
- No widzisz jaką jesteś małą #!$%@?ą, całe życie potrafiłeś się wyżywać tylko na słabszych ale jak ktoś jest równy to morda w kubeł. A tylko mojemu dzieciakowi spadnie włos z głowy to znam twój adres to cię #!$%@?ę razem z drzwiami śmieciu, takie patusy jak ty powinny być usypiane.

No i w sumie mnie to zastanawia czy to rozejdzie się po kościach czy typ coś #!$%@? mojemu dzieciakowi.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630dbbe2a07f85290e3cd834
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 128
  • Odpowiedz
@kukold: @tusk: podpunkt trzeci tego artykułu mówi: "przepisów o [ograniczeniu i zniesieniu poczytalności] nie stosuje się gdy sprawca wprawił się w stan nietrzeźwości lub odurzenia powodujący wyłączenie lub ograniczenie poczytalności, które przewidywał albo mógł przewidzieć. " Sąd i biegli przyjmują, że wiedza (o negatywnych skutkach) o alkoholu i narkotykach jest powszechna. Koleś najpewniej nie miałby złagodzenia kary
  • Odpowiedz
grzecznyawnaturnik : nie popieram, że w ogóle zaczynałeś temat skoro masz dzieciaka, ale skoro już zacząłeś to według mnie gość będzie obsrany i nic nie zrobi. Ewentualnie jak go spotkasz na mieście to możesz do niego wyskoczyć z mordą, jak kompletny patus, czyli na cały głos, w środku miasta przy ludziach. Ewentualnie skoro znasz jego adres możesz złapać go pod domem i zapytać czy podtrzymuje swoje słowa o Twoim dziecku.

Takie zwierzęta
  • Odpowiedz
NietuzinkowaŻyrafa: mniej więcej połowa moich kolegów to ludzie po wyrokach, akurat ja w moim towarzystwie jestem w miarę normalny. robisz błąd opie, kozaczysz, szukasz przysłowiowego ch do dupy. po co to robisz? uważasz, że nawet te 1% że nafutrowany Adrian skopie ci do nieprzytomności dziecko jest tego warte? leczenie twoich kompleksów jest tego warte? xD
licz się z tym, że chłop ma dużo wolnego czasu i jest na ciebie bardzo cięty.
  • Odpowiedz
Chłop nafura się amfy i zatłucze ci dzieciaka a sąd zasądzi mu rok odsiadki za nieumyślne spowodowanie śmierci w stanie niepoczytalności (art. 31 KK) z czego większość i tak odsiedzi w areszcie o małym rygorze czekając na rozprawę


@kukold: Albo pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Szczerze to nie raz łapię się na myśli, że jako prawy obywatel bardziej się boję organów sprawiedliwości niż pewnie przeciętny patus co zna kodeks karny (w pewnym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: jest taka zasada, że jak pogłaskasz chama, to cię kopnie. Jak kopniesz chama, to cię pogłaszcze. Tyczy się to nie tylko patusów, ale i ludzi w codziennym życiu. Niektórzy rozumieją TYLKO argument siły, co świadczy, że płynie w nich ruska krew ( )
  • Odpowiedz
No i w sumie mnie to zastanawia czy to rozejdzie się po kościach czy typ coś #!$%@? mojemu dzieciakowi.


@AnonimoweMirkoWyznania: gówna się nie rusza, indoktrynacja wbijająca ludziom do głowy wyjątkowość naszego gatunku, wolne wole i inne bzdury kończy się niezawodnie tragedią. Angażowanie się w takie dyskusje z ludźmi ma dosłownie równie duży sens, co dyskutowanie z zegarem na ścianie że głośno tyka.

Takie typy mają korę przedczołową w rozsypce, nie mają
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Powiedziałbym, ze spoko zrobiłeś prowokując do dyskusji jakby chodziło o zwykłych oprawców szkolnych, co dzisiaj normalnie żyją, pracują gdzieś w sklepach czy korporacjach. Ale ogólnie z patusami zasada jest taka, ze nie dotykaj gowna, bo śmierdzi. Co z tego, ze jesteś większy? To nie jest walka bokserska z sędzia. Patus nie ma zahamowań. Podejdzie z tylu i nie będzie się przejmował. Albo po prostu będzie ci truł życie. Nasra na
  • Odpowiedz