Wpis z mikrobloga

Minusem życia w #katowice jest to, że niby to jest stolica województwa, a ja czuje się jak na jakiejś wsi. W swojej dzielnicy od lat widzę te same gęby. Już kij z karynami i sebkami, które po zrobieniu sobie bombelka przeprowadziły się familok od swojego. Ale kurna normalni znajomymi zamiast przeprowadzić się chociaż dzielnicę obok to oni kurna robią to samo co te karyny. Kurna blok obok się wprowadzają. Całe życie będą żyć w tej samej dzielnicy. Kurna nie zdziwię się jeżeli ich pochowaja u nas na cmentarzu ( ͡ ͜ʖ ͡). I tak idzie człowiek z psem i musi uważac: zaś ten creep psiarz z 4 piętra omijam, idę dalej o kurna to ta nadpobudliwa sąsiadka co mój pies jak widzi jej nieskoordynowane ruchy to dostaje pierd#lca, ok idę dalej, mm tłum do sklepu bo wepchniecie kolejnej sieciówki do wąskiej ulicy było doskonałym pomysłem. O k#rwa mój były, zaś będzie chciał zagadywać gdzie tu spierd#lic. A wiem tu skręce. O k#rwa to ta typiara co jej nie lubię z gimby o shit już mi macha. Z deszczu pod rynne ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 29
@brakloginuf nie jestem za wynajmem. Bardziej pokazuje dziwne zjawisko wsi w mieście. Mnóstwo ludzi, stłoczonych na niewielkiej przestrzeni, każdy każdego zna, jak się coś dzieje to wszystko wiem od babki z warzywniaka xD, ludzie myślą że miasto to anonimowość. No chyba jednak nie. Nawet jak nie będziesz znał nikogo to i tak będziesz miał swoją łatkę będą mówić o to ten creep co z nikim nie gada.
@paaszczaktaxi a szkoda bo robi się coraz ciaśniej. Ludzi przybywa, bo powstają nowe osiedla, ale droga dojazdowa jest ta sama co 20 lat temu. Zieleni jest mniej bo została wycięta na rzecz osiedli. To tylko pogłebia efekt ciasnoty. Plus liczyłam, że nie będę musiała tych samych gęb przez całe życie oglądać ( ͡ ͜ʖ ͡)
@szynszyla2018: chryste, badałaś się psychiatrycznie? XD Masz ból dupy o to, że ktoś mieszka od dzieciństwa na dzielni, jest mu dobrze i dorosłe życie chce spędzić w swoim mieszkaniu ale w tej samej dzielnicy? :D WTF. Co do betonowania Katowic - każdy zameldowany tu obywatel może zmienić los Katowic podczas wyborów, jak widać mieszkańcom podoba się ugrupowanie Krupy skoro rządzą od 1998 roku, najpier Uszok, teraz Krupa. W Katowicach plan zagospodarowania