Wpis z mikrobloga

@xDawidMx:
W Warszawie trochę się zmienia.
Czasem głębsza zmiana jest zablokowana, czasem to zmiana na gorsze.
Sporo jest też niepotrzebnych inwestycji, ale nie można powiedzieć, że nic się nie dzieje.
@xDawidMx ja tam lubię Jaśkowiaka, chyba jako jeden z nielicznych mówię to wprost ale na tle chociażby Sutryka nie mam żadnych zażaleń do jego zachowania/PRu czy linii światopoglądowej. Raz #!$%@?ł z nie pojawieniem się na rocznicy powstania wielkopolskiego, pojawiły się głosy krytyki i od tego czasu już normalnie się pojawia. Imo to jest dobry gospodarz, na pewno lepszy niż pisowski Zysk z urojonym metrem x D
I tak Wrocławianie, Warszawiacy, Poznaniacy i Gdańszczanie nie pozbędą się wrzodów na dupie swoich miast i za rok ohoczo zagłosują za Jacą, Rafałkiem, Tęczowym Jacą i Dulcyneą mimo totalnego regresu w tych miastach


@xDawidMx: Nie wiem jak te miasta, ale pewnie to samo co w Krakowie, czyli względnie skuteczny prezydent z doświadczonym zespołem, który jakoś tam śmiga albo pisowski pomiot, który wymieni wszystkich na miernych ale swoich. Dziękuję bardzo, zostaję z
@xDawidMx: nie wiem jak w innych miastach, za to jeśli chodzi o Warszawę, to na Trzaskowskiego narzekają głównie ludzie, którzy w Warszawie nie mieszkają.

Ratusz skupia się głównie na infrastrukturze i się nie #!$%@?, z Jakim albo innym pisowskim paciotkiem mielibyśmy nieustanny festiwal pseudonarodowego #!$%@? i długotrwały brak rozwoju.

Część warszawiaków pamięta rządy Kaczyńskiego w mieście i drugi raz żadnego pisowca nie wybiorą.