Wpis z mikrobloga

Dzieciaki (III klasa szkoła podstawowa) dostały plan lekcji. Oczywiście religia, na którą nie chodzą wsadzona w środek coby ksiądz dobrodziej nie musiał wstawać za wcześnie na pierwsze zajęcia albo nie musiał siedzieć bóg wie do której czekając na ostatnie. FU kk, nie pozdrawiam.

W komentarzu druga lekcja.

#bekazpisu #bekazkatoli #bekazprawakow #religia #szkola
jarosuaf - Dzieciaki (III klasa szkoła podstawowa) dostały plan lekcji. Oczywiście re...

źródło: comment_166178024414GPoJ04TTBVCl9aGt7Ve3.jpg

Pobierz
  • 209
  • Odpowiedz
przecież nie da się wszystkim klasom ustawić religii na 8, chyba że masz 5 klas w całej szkole to wtedy spoko.


@Rebeliant: Może być też na końcu i mamy wtedy minimum 10 klas ogarniętych - a biorąc pod uwagę, że zapewne nie każda klasa kończy o tej samej godzinie zajęcia, to więcej.
  • Odpowiedz
@Sufet: nie no co ty, zawsze mieliśmy z tyłu głowy, że te 3 osoby co chodziły na religię (z naszej 32 osobowej klasy) mają możliwość umocnić swoją wiarę przed kartkówką z majcy. Iście szczytne poświęcenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Xodet: Gówno prawda, w szkolach jak w kazdych urzedach dzialaja na zasadzie strachu. Rzadko cos uprzejmoscia zalatwisz, niestety w Polsce inaczej sie nie da
  • Odpowiedz
@rennaissance: kiedy ostatnio robiłeś coś z dzieciakami 7-9 lat? Bo ja w te wakacje i te dzieciaki nic nie potrafią same zrobić, poza krzywdą patykiem sobie i koledze. Nie potrafią czytać, nie czają złożonych zdań, nie umieją się uczyć, a w nic grać. Jakieś makao, państwa miasta, głupie bierki? Nie ma opcji. Gra fabularna? "Nie wiem to tu pisze, nic nie rozumiem". Prosta gra we flagi? "Mnie się już nie chce,
  • Odpowiedz
@jarosuaf: Ja tam dobrze wspominam lekcje religii, korzystaliśmy wtedy z wolnego czasu i ściągało się prace domowe od kolegi, albo uczyło się w tym czasie do sprawdzianu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@antkowa: masz rację, ale to zasługa rodziców. Jeśli dzieciakowi od małego ogranicza się spotkania z kolegami, nawet w liceum odrabia się z nim lekcje, nie pozwala się na jakąkolwiek samodzielność, to potem są tego efekty ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@jarosuaf A jak maja inne klasy ? No bo chyba to nie tylko Twoj dzieciak ma zajeciaz religii? Pytam bo chyba nauczyciele tez maja zajecia jedne po drugich. Wiec troche chyba #gownoburza . Tak czy tak jestem przeciwko jakiejkolwiek indoktrynacji kosciola.
  • Odpowiedz