Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad inwestycją w nieruchomości na Ukrainie, oferty głównie przeglądam na olx.ua i moim zdaniem ceny( od 5000pln/M2 mieszkanie w nowym budownictwie i centrum Kijowa) nieruchomości w dużych miastach mają potencjał. Oczywiście patrząc optymistycznie i długookresowo.

Co o tym sądzicie, czy ktoś już tam inwestował ?

#kupnomieszkania #nieruchomosci #ukraina #biznes
  • 12
Co do sensu twojego pomysłu już po wojnie. Po pierwsze, nie wiadomo kiedy się ona skończy. Po drugie, w tym momencie masz już 30 proc. bezrobocie na Ukrainie i ponad 20 proc. inflację. Odbudowa kraju jest niczym z kryzysem gospodarczym jaki czeka Ukrainę. Po trzecie, nie wiadomo jaka sytuacja polityczna będzie na Wschodzie. Po wojnie będziesz miał setki tysięcy zdemobilizowanych, którzy będą potrzebować pracy i pieniędzy, a obok nich tony krążącej po
@kilof000: łoo panie, sprawdzałem to nie takie proste o ile nie masz wspólnika z obywatelstwem (do tego artykuł stary( dopiero mają to znieść w przyszłym roku, ale nie obserwowałem czy coś się zmieniło w czasie wojny. Natomiast część Polaków, którzy mieli ukraińskie żony już się obkupili (jak mój kolega) i będzie konkurencja ze strony zagranicznych inwestorów z ogromnymi środkami. Arabowie dla przykładu więcej inwestują na Ukrainie niż w Polsce i na