Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 209
@mroz3: a Neuropki będą dostawały orgazmu, z powodu likwidacji kolejnego pasa ruchu na rzecz chodnika, a Jaca, który sam tymi trendami podąża, jeździ sobie furą z kierowcą, wyśmiewając komunikację publiczną. Śmiechu warte
  • Odpowiedz
w takich chwilach przestaję się denerwować, że przez Polski Ład moje podatki trafiają teraz do państwa a nie do samorządu xD


@Tommy__: Jak to niewiele niektórym ludziom potrzeba xD
  • Odpowiedz
@miklach25 może jakby we Wrocławiu prowadzono politykę poprawiania jakości życia to bym się smucił. Ale, że hajs leci tylko do kolesi i na promowanie jakiś gówno eventow to mi to to wszystko jedno gdzie wysyłane są moje podatki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@mroz3: on jedzie sam autem na drugi koniec Polski, a wy, Wrocławianie, nie możecie palić węglem w piecu, bo śmierdzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
podroz autem jakiegos prezydenta denerwuje a już loty posłów za miliony to nie? xD


@jmuhha: Jest diametralna różnica: tutaj nie chodzi o koszty (albo: mniej o koszty), a o bezczelność typa, który jedzie samochodem (i to wielkim vanem) 500 kilometrów, kiedy mieszkańcom ciśnie farmazony o ekologii, szkodliwości transportu indywidualnego i konieczności poruszania się transportem zbiorowym.

Natomiast posłowie latają samolotami rejsowymi, które i tak by poleciały. Jak sprzeda się tylko połowa biletów
  • Odpowiedz