Wpis z mikrobloga

@Wiesmin: Boze, czy ty jestes cofniety w rozwoju? Nie chce mi sie tobie elementarzu tlumaczyc, zobacz za ile produkuje Bełchatów MWh dzis a ile kosztowalo to 2 lata temu, tendencja jest wzrostowa i to nie przez pis a przez Unie, natomiast to ze pis roztwonil pieniadze nie tylko z UE ale i deficytu na socjal to inna para kaloszy, jezeli masz wyprany leb zawiscia to nie mozesz obiektywnie prowadzic dyskusji,
  • Odpowiedz
Boze, czy ty jestes cofniety w rozwoju?


@Moonastro: Chyba mówisz o sobie.

zobacz za ile produkuje Bełchatów MWh dzis a ile kosztowalo to 2 lata temu

Czyli tak jak mówiłem, twoje dane to "zobacz sobie", czyli nigdzie ich
  • Odpowiedz
@Moonastro:

Nie chce mi sie tobie elementarzu tlumaczyc, zobacz za ile produkuje Bełchatów


A ile produkuje nasza atomówka? A, zapomniałem, nie ma jej.
A co z naszymi wiatrakami, czemu nie powstają nowe farmy. Czy to nie ma związku przypadkiem z uchwalonym przez
  • Odpowiedz
@Nutaharion: No to zes sie popisal, Pan od obalania na wykopie idiotyzmow, przeczytał zes (choc tez watpie czy do konca) jeden artykul na wiki i robisz sie na Bog wie kogo xD mistrzu, dokladnie o jakim magazynowaniu tam jest mowa
  • Odpowiedz
@Moonastro:

a co PO zrobilo z ta wiedza?


Raport NIK był wykonany po rządach PO. PO nie mogło już nic zrobić z tą wiedzą. Raport NIK stwierdził, że PO źle sobie poradziło z transformacją energetyczną, pomimo tego, że powstawały farmy wiatraków, że w końcu powstała szansa na atom to działania były kompletnie
  • Odpowiedz