Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że dalsza dyskusja z nim nie ma większego sensu, bo on po prostu wychodzi z założenia, że zmuszanie państw do transformacji energetycznej i "karanie" ich kwotami CO2 jest złe niezależnie od intencji.

Społeczeństwa demokratyczne jako ogół zachowują się jak dzieci, które chcą żreć słodycze, ale nie chcą chodzić do dentysty. Dziś, gdy zęby zaczynają boleć, trzeba dzieciaka ciągnąć siłą lub podstępem, bo inaczej niedługo będzie chodził bez zębów (i oczywiście
@czeskiNetoperek: i dobrze ze #!$%@? i teraz nie bedzie hajsu na social. 7 jak nie 15 lat doplacam do tego #!$%@?łka zwanym Polską nie otrzymując w zamian nic. Dzis przychodzi sprawiedliwość i ja jako uczciwie pracujacy człowiek sobie poradze a zasiłkowi nygusy dopiero poczują co to bida
Bo nie potrafisz odpowiedzieć merytorycznie xD

Widać to po twoich komentarzach.


@Wiesmin: Caly czas odpowiadam merytorycznie a to ze zmuszam kogos do watpliwe nazwanym takim czyms jak wysilkiem intelektualnym i przeanalizowaniu kazdego aspektu a nie tylko powielac Pełowskom propagande jak niegdys twardy elektorat robil tak samo gdy PiS dobieral sie do wladzy to chyba dobrze? Czy nie?
@czeskiNetoperek

UE wymusiła na Polsce wprowadzenie narzędzia, które mogło pozwolić uniezależnić się od rosyjskiego węgla, ropy, gazu. Cała kasa z tego poszła na socjał.

A Niemcy sfinansowali sobie z tego NS2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

uniezależnić to pomógł gazociąg, a nie limity co2
przecież ten podatek celowo wprowadzono żeby zmusić do transformacji. Po dobroci nikt by tego nie zrobił. Jedyny problem że cwani Niemcy wciągnęli gaz do "zielonej emisji"

@pilot1123 problemem jest to że #!$%@? kasę, a nie to że Niemcy wciągnęli gaz.
Powinniśmy budować atom, a nie rozdawać kasę na lewo i prawo.

No chyba nie powiesz, że jakby Niemcy nie wrzucili gazu na listę to PiS by wydał kasę tak jak należy?
@Moonastro:

a wiesz o ile wzrosl koszt nakladany przez Unię na produkcję energii z wegla?


Czy ty ułomny jesteś. Ludzie ci właśnie tłumaczą: dostaliśmy pieniądze na to, żeby odejść od węgla. Ba, wiemy o tym, że musimy odchodzić od węgla od 2005 czy 2006 roku. I doskonale wiedzieliśmy, że za to, że nie odejdziemy od węgla będziemy płacić. I teraz najlepsze: PIS gówno z tą wiedzą zrobił a pieniądze #!$%@?ł na
Caly czas odpowiadam merytorycznie


@Moonastro: Olanie kompletnie argumentów jakie dostajesz i odpowiedzenie pytaniem nie jest merytoryczną odpowiedzią.

a to ze zmuszam kogos do watpliwe nazwanym takim czyms jak wysilkiem intelektualnym i przeanalizowaniu kazdego aspektu a nie tylko powielac Pełowskom propagande jak niegdys twardy elektorat robil tak samo gdy PiS dobieral sie do wladzy to chyba dobrze? Czy nie?

To co napisałeś do bełkot.
Ja próbowałem Cię zmusić do wysiłku, podając konkretne