Aktywne Wpisy
Mirki co myślicie o modleniu się?
Ogólnie to jakimś zawziętym katolem nie jestem, nie wiem nawet czy wierzę w jakąś siłę wyższą, raczej nie jest to coś naturalnego dla mnie. Ale ostatnio są takie momenty w życiu w których po prostu dobrze jest usiąść w ciszy a monolog wewnętrzny zamienić na „jednostronny dialog”. Nawet na chwilę się odkleić od rzeczywistości, wmówić sobie, że możesz komuś narzekać na świat, zrzucić z siebie odpowiedzialność
Ogólnie to jakimś zawziętym katolem nie jestem, nie wiem nawet czy wierzę w jakąś siłę wyższą, raczej nie jest to coś naturalnego dla mnie. Ale ostatnio są takie momenty w życiu w których po prostu dobrze jest usiąść w ciszy a monolog wewnętrzny zamienić na „jednostronny dialog”. Nawet na chwilę się odkleić od rzeczywistości, wmówić sobie, że możesz komuś narzekać na świat, zrzucić z siebie odpowiedzialność
źródło: IMG_0514
Pobierz
seb-mlotkow +3
Tak sobie myślę co się stanie jak SpaceX wejdzie na rynek. Gemini pisze że prawdopodobnie wszystkie indeksy będą musiały nagle kupić dużo akcji przez co będą sprzedawać aktualne akcje żeby zmieścić się w market capie, może wpłynąć na cenę topki w nasdaqu. Dodatkowo mniejsze firmy pewnie wypadną całkiem. Myślicie że dobrze jest przed tym czerwcem próbować pozbyć się pomniejszych śmieciuchów itp. I czekać żeby kupić jak pospada wszystko ? Czy to tylko




źródło: comment_1661647972jKQqU4Tuih0b9zdVVf4piK.jpg
PobierzZakaz dotyczy głównie państw w Europie (od dawna w Szwecji i Szwajcarii) i z "kultury zachodniej".
W Polsce zakaz jest stosunkowo od niedawna, a i tak pełno psów ma kopiowane uszy i właściciele mówią wtedy, że mają psa z Rosji czy innego kraju, gdzie takie działania są legalne
Otóż rzekomo uszy obcina się, bo pod oklapłymi zagnieżdżają się pasożyty, natomiast ogony dlatego, że bardzo się ranią w trakcie merdania.
Osobiście podejrzewałbym raczej że te idiotyczne amputacje wynikają z przystosowywania dobermanów do walk z innymi psami.
Komentarz usunięty przez autora