Wpis z mikrobloga

Ehh za kazdym newsem o tym co odpie#dalaja pisowcy czuje wku#w.
Przypomnijcie sobie jak Polska wygladala w latach 90' i jak swietnie rozwinelismy sie przez te 25 lat (z przerwa na maly postoj w 2005) - zapieprzalismy to the moon i bylo coraz lepiej, nawet udalo sie po zniesieniu kontroli granicznych pozbyc wiekszosci patusow i elementu.
Ten kraj nie byl idealny ale zapieprzalismy jak Kubica - niestety nikt nie wiedzial ze czeka na nas nieslawny zakret w Ronde di Andora...

I znow lapie mnie wku#w jak sobie mysle, gdzie teraz moglibysmy jako narod byc. Ile kolejnych krajow bysmy przescigneli pod wzgledem bogactwa per osoba? Moze bysmy juz wyprzedzili Hiszpanie, Estonie, Litwe, moze nawet zblizali sie do Wloch?
Moze juz bysmy mieli 2 elektrownie atomowe i bezpieczenstwo energetyczne?
Moze powoli zaczynalibysmy odczuwac jak to jest byc 'bogatszym' europejczykiem jadac na wakacje?
Moze zaczynalibysmy sie liczyc na arenie miedzynarodowej i brano by nas bardziej pod uwage?

Moze, moze... niestety, ale patusy, nieroby, emeryci, debile i pociotki wybrali nam wszystkim inna przyszlosc - przezryjmy to co wypracowalismy, a po co sie rozwijac! Zyjmy chwila i rozkradnijmy ten kraj, byle nam chociaz przez chwile bylo lepiej! W koncu najwazniejsze jest moje tymczasowe egoistyczne dobro, ktore za chwile i tak obroci sie przeciw mnie.
To wlasnie ci ludzie udupili nas na dziesieciolecia (chyba nie myslicie ze nawet jakbysmy dzis wszystko zmienili to wyjdziemy z tego szybciej niz za 10-20 lat?). To wlasnie pospolstwo i ograniczone, egoistyczne dzbany podatne na manipulacje niczym ci kupujacy garnki za 40k pozwolilo na dojscie do wladzy warcholstwa + powolna zmiane tej krainy w dyktature.

Ja wam tego nie zapomne - bo to wy mnie zmusiliscie do zycia w tym syfie i rowni pochylej. To wy bierzecie moje pieniadze z kieszeni zeby sie nazrec i za moja kase wprowadzic tu brak wolnosci, inflacje, nepotyzm i rozdawnictwo. To wy jestscie odpowiedzialni.

#pis #polska #oswiadczenie ##!$%@? #takaprawda #niepopularnaopinia #bekazpisu #bekazpodludzi
m.....0 - Ehh za kazdym newsem o tym co odpie#dalaja pisowcy czuje wku#w.
Przypomnij...

źródło: comment_1661591218lZQ5dKiSCpRAdq2hMh0LaT.jpg

Pobierz
  • 137
  • Odpowiedz
@localoca: Ba nawet te rozmowy nie były jakoś specjalnie wulgarne a ich poziom był krytykowany, gdy wulgarne rozmowy Obajtka przeszły bez echa wśród tych którzy wtedy oburzali się na rozmowy przy stole u Sowy...
  • Odpowiedz
@marcooo80: to niesamowite jak niektórzy są odklejeni xD byśmy mieli 99 elektrowni atomowych, a na weekend byśmy latali na księżyc Saturna i za PO to wgl jak odkręcało się kran to leciał Johnny Walker xD ja wiem, że za PISu jest #!$%@? ale nie gloryfikujmy tak tamtych rządów, PO było #!$%@?, PIS to tragedia i gdyby dalej PO rządziło to by było co najwyżej mniej #!$%@?, elektrowni by nie było,
  • Odpowiedz
@marcooo80: Zajebiście rozwijaliśmy się na początku lat 2000. przy 20% bezrobociu, wszechobecnej mafii, korupcji i braku infrastruktury drogowej... Chłopie poczytaj sobie trochę o historii III RP, bo widzę, że Onet i TVN ci wyprał mózg doszczętnie.
  • Odpowiedz
@marcooo80: Świetnie. Szkoda tylko, że przez ostatnie 7 lat ludzie, którzy teraz tak ochoczo krytykują PiS, wcześniej klaskali uszami, bo 'hehe, lewaków dupa piecze". Swoimi głosami, swoim powielaniem ordynarnej propagandy (z której teraz się naśmiewacie), przyczynili się do tego, co mamy dziś. A przecież każdy średnio rozwinięty człowiek jako-tako śledzący sytuację polityczną w kraju mógł już przed wyborami parlamentarnymi 2015 zobaczyć, co wyczynia ich prezydent...

Nie mam pretensji (aż takich)
  • Odpowiedz
pisowcy czuje wku#w.


@marcooo80: Nie ma co się aż tak denerwować. W gruncie rzeczy i tak ani ty, ani oni, nie macie wpływu na otaczającą rzeczywistość. Inercja systemów jest niepowstrzymana, więc lepiej otworzyć piwo i oglądać jak film.
  • Odpowiedz
@marcooo80: To już jest nie do uratowania. W środku Europy powstał kraj afrykański. Niestety zostało tylko #!$%@?ć stamtąd w nadziei ze szybciej to upadnie i będzie można zacząć od nowa.
  • Odpowiedz
@marcooo80: Centralnie, 10 sekund temu Trzskowski na campusie swoim, powiedział, że wszystkie programy socjalne zostaną utrzymane. Wszyscy jeden pies, kukiz zanim został politykiem taką ładną piosenkę nagrał o tym wszystkim.
  • Odpowiedz
@moskal888: Musisz mieć 15 lat żeby takie rzeczy pisać. Zreszta po tym jak piszesz o „uzależnieniu od agresywnego Berlina” to widać ze mentalność masz na poziomie konfy. Spoko, z czasem zmądrzejesz.
  • Odpowiedz
@marcooo80 trzeba to przyznać raz a dobrze: Polacy to debile, z pamięcią złotej rybki, z potrzeba #!$%@? i zamordyzmu. Przez ostatnie osiem lat, PiSiory weszły w konflikt prawie z każda grupa społeczną i zawodową: lekarze, pielęgniarki, kontrolerzy lotu, nauczyciele, administracja, kobiety, LGBT, kredyciarze itd.
Wszędzie #!$%@? się do życia, w każdą sferę przepychają ten katolicki syf z OrdoSzuris na czele.
Najgorszy minister edukacji, który twierdzi że seks to tylko dla prokreacji, a nie dla przyjemności.

Afery za grube miliony przechodzą bez echa.
Odra, c#uj tam czy rtęć czy nie, katastrofa ekologiczna jest ALE
  • Odpowiedz
@goral27: Koleżko, czytaj ze zrozumieniem. Typ odpowiadał cytując zakontraktowanie gazu od ruskich i o ten agresywny kraj mi chodziło. Do tego nigdzie nie napisałem "uzależnienie agresywnego Berlina". 15 lat mieć bym chciał. A wasze idealizowanie platformy jest generalnie faktem i biorąc to pod uwagę, to albo byłeś młody jak po rządziło albo masz krótką pamięć. Nie ma sensownej partii w tym kraju, gadacie o tym, że socjal pis daje i
  • Odpowiedz
@marcooo80: nic mnie tak nie smuci, dołuje, rozsierdza jak właśnie ta myśl, że cały czas parlismy do przodu. Było dobrze, było coraz lepiej, a teraz..( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
przyjdzie zima.. pojawią się problemy, to pogonimy pis jak komunistów. Niestety, niektórzy nie są wstanie myśleć przyszłościowo i dopiero jak ich ten #!$%@? kraju realnie dotknie, wtedy się polityką zainteresują.


@toworel: Zrobią kolejny dodatek patusowy i tyle z tego dobrego. Pracujący będą #!$%@?ć na piętnastki emerytów i dopłaty do butelek plastikowych (bo węgla, drewna i chrustu już nie będzie) dla reszty hołoty.
  • Odpowiedz