Wpis z mikrobloga

Ehh za kazdym newsem o tym co odpie#dalaja pisowcy czuje wku#w.
Przypomnijcie sobie jak Polska wygladala w latach 90' i jak swietnie rozwinelismy sie przez te 25 lat (z przerwa na maly postoj w 2005) - zapieprzalismy to the moon i bylo coraz lepiej, nawet udalo sie po zniesieniu kontroli granicznych pozbyc wiekszosci patusow i elementu.
Ten kraj nie byl idealny ale zapieprzalismy jak Kubica - niestety nikt nie wiedzial ze czeka na nas nieslawny zakret w Ronde di Andora...

I znow lapie mnie wku#w jak sobie mysle, gdzie teraz moglibysmy jako narod byc. Ile kolejnych krajow bysmy przescigneli pod wzgledem bogactwa per osoba? Moze bysmy juz wyprzedzili Hiszpanie, Estonie, Litwe, moze nawet zblizali sie do Wloch?
Moze juz bysmy mieli 2 elektrownie atomowe i bezpieczenstwo energetyczne?
Moze powoli zaczynalibysmy odczuwac jak to jest byc 'bogatszym' europejczykiem jadac na wakacje?
Moze zaczynalibysmy sie liczyc na arenie miedzynarodowej i brano by nas bardziej pod uwage?

Moze, moze... niestety, ale patusy, nieroby, emeryci, debile i pociotki wybrali nam wszystkim inna przyszlosc - przezryjmy to co wypracowalismy, a po co sie rozwijac! Zyjmy chwila i rozkradnijmy ten kraj, byle nam chociaz przez chwile bylo lepiej! W koncu najwazniejsze jest moje tymczasowe egoistyczne dobro, ktore za chwile i tak obroci sie przeciw mnie.
To wlasnie ci ludzie udupili nas na dziesieciolecia (chyba nie myslicie ze nawet jakbysmy dzis wszystko zmienili to wyjdziemy z tego szybciej niz za 10-20 lat?). To wlasnie pospolstwo i ograniczone, egoistyczne dzbany podatne na manipulacje niczym ci kupujacy garnki za 40k pozwolilo na dojscie do wladzy warcholstwa + powolna zmiane tej krainy w dyktature.

Ja wam tego nie zapomne - bo to wy mnie zmusiliscie do zycia w tym syfie i rowni pochylej. To wy bierzecie moje pieniadze z kieszeni zeby sie nazrec i za moja kase wprowadzic tu brak wolnosci, inflacje, nepotyzm i rozdawnictwo. To wy jestscie odpowiedzialni.

#pis #polska #oswiadczenie ##!$%@? #takaprawda #niepopularnaopinia #bekazpisu #bekazpodludzi
m.....0 - Ehh za kazdym newsem o tym co odpie#dalaja pisowcy czuje wku#w.
Przypomnij...

źródło: comment_1661591218lZQ5dKiSCpRAdq2hMh0LaT.jpg

Pobierz
  • 137
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marcooo80: Ahaha, tak, bo PO było zbawieniem dla naszego narodu XDDDD

Gdyby nie to, że brak głosu na PiS jest defacto głosem na PO to w życiu bym na PiS nie głosowała
  • Odpowiedz
PiS, PO, jedno zło.


@Yohnny: takie zdanie od razu ładnie cię określa. Trzeba być ignorantem lub gorzej, właśnie symetrystą, który w pełni świadomie głosi taki wysryw. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@jaroty: @marcooo80: Trochę mi nie w smak robić za adwokata diabła, ale czy czasem Lewica nie głosowała do tej pory ręka w rękę na wszystkie pomysły rozdawniczo-gospodarcze razem z PiS?:) Serio, pod względem gospodarczym to te partie już wyżej i głośniej sobie piątki przebić nie mogą:)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@robert_cz1985: XD Postulaty Konona w swetrze albo jak we "wpadce kandydata na radnego". Odnośnie wszystkich postulatów - pytanie: JAK? Konkretne rozwiązania pozalegislacyjne, konkretne projekty ustaw.
  • Odpowiedz
Niewyobrażalny #!$%@? mnie bierze, gdy moi rodzice mówią, że rząd jest dobry i stoją za nim murem, nie da im się zupełnie nic wytłumaczyć


@Damasweger: Mnie też, bo też tak mam i nic nie mogę z tym zrobić.
  • Odpowiedz
to jest największa tragedia 2wś i potem komuny. Nie ma kadr. Eksterminacja w czasie wojny, a za komuny chłopi oderwani od pługa szli na stanowiska.


@semen_sample: To nieprawda. To, że w czasie i po IIWŚ wybili nam kadry nie znaczy, że nie mogły się odrodzić. Odrodziły się, ale w nowej nepotycznej rzeczywistości, gdzie rozsądni ludzie do władzy się nie pchają a ci co się pchają żadną miarą na nią nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@osetnik: Nieprawdą jest co konkretnie? To o czym wspomniałem + komunistyczny mental = brak kadr obecnie. Nie odrodziły się bo "została ucięta głowa". Ogarnięci ludzie się nie pchają do polityki w żadnym kraju ale w krajach cywilizowanych jest pewna grupa patriotów+ jest kultura polityczna której u nas nie ma bo patrz punkt pierwszy.
  • Odpowiedz
@semen_sample: nieprawdą jest, że nie ma kadr bo zostały wycięte w czasie IIWŚ. Ci ludzie by już dawno umarli więc nie mogą stanowić dzisiejszych kadr nawet gdyby ich nie zabito.
Logika na poziomie podstawówki.

Cała ta teza, że Stali nam wyciął kadry jest upośledzona. A skąd Stalin miał kadry? Przecież bolszewia miała wtedy 22 lata. Wychował sobie. Tak samo my sobie wychowaliśmy.
  • Odpowiedz
cos im to slabo idzie bo Polska jest jednym z najszybciej rozwijajacych sie krajow Europy min dzieki ich inwestycja - nie tak jak kraje gdzie nie inwestowali. Dla Niemiec Polska i wiekszosc krajow swiata nie bedzie konkurencja i to nie przez ich dzialania tylko zwyczajnie tak sie swiat ulozyl przez ostatnie 300 lat -zwyczajnie nie maja ani kapitalu ani technologii.


@Miniu30:

1. Ich inwestycje robią z polskiej gospodarki podtrzymującą niemiecką gospodarkę.
2. Niemcy mogą
Phallusimpudicus - > cos im to slabo idzie bo Polska jest jednym z najszybciej rozwij...

źródło: comment_1661780485uBjtAeWWtjdG2DIPiR2luC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Phallusimpudicus: kapital Niemiecki to niecale 3% PKB https://www.money.pl/gospodarka/zagranica-kontroluje-jedna-szosta-polskiego-pkb-z-niemcami-i-usa-na-czele-6374194872993409a.html zas ze eksportujemy do bogatego bliskiego sasiada to nie ma nic dziwnego tym bardziej ze to firmy z polskim kapitalem od wejscia do UE odwrocily trend i to one eksportuja wiecej https://300gospodarka.pl/analizy/polski-eksport-pie
To z cenami to bzdury - na Bialorusi i w Rosji robia zakupy w Polsce tak samo Czesi. To uzaleznienie od Polski czy Niemiec?
Wlochy zostaly wypchniete z rynku przez
  • Odpowiedz