Wpis z mikrobloga

Ehh za kazdym newsem o tym co odpie#dalaja pisowcy czuje wku#w.
Przypomnijcie sobie jak Polska wygladala w latach 90' i jak swietnie rozwinelismy sie przez te 25 lat (z przerwa na maly postoj w 2005) - zapieprzalismy to the moon i bylo coraz lepiej, nawet udalo sie po zniesieniu kontroli granicznych pozbyc wiekszosci patusow i elementu.
Ten kraj nie byl idealny ale zapieprzalismy jak Kubica - niestety nikt nie wiedzial ze czeka na nas nieslawny zakret w Ronde di Andora...

I znow lapie mnie wku#w jak sobie mysle, gdzie teraz moglibysmy jako narod byc. Ile kolejnych krajow bysmy przescigneli pod wzgledem bogactwa per osoba? Moze bysmy juz wyprzedzili Hiszpanie, Estonie, Litwe, moze nawet zblizali sie do Wloch?
Moze juz bysmy mieli 2 elektrownie atomowe i bezpieczenstwo energetyczne?
Moze powoli zaczynalibysmy odczuwac jak to jest byc 'bogatszym' europejczykiem jadac na wakacje?
Moze zaczynalibysmy sie liczyc na arenie miedzynarodowej i brano by nas bardziej pod uwage?

Moze, moze... niestety, ale patusy, nieroby, emeryci, debile i pociotki wybrali nam wszystkim inna przyszlosc - przezryjmy to co wypracowalismy, a po co sie rozwijac! Zyjmy chwila i rozkradnijmy ten kraj, byle nam chociaz przez chwile bylo lepiej! W koncu najwazniejsze jest moje tymczasowe egoistyczne dobro, ktore za chwile i tak obroci sie przeciw mnie.
To wlasnie ci ludzie udupili nas na dziesieciolecia (chyba nie myslicie ze nawet jakbysmy dzis wszystko zmienili to wyjdziemy z tego szybciej niz za 10-20 lat?). To wlasnie pospolstwo i ograniczone, egoistyczne dzbany podatne na manipulacje niczym ci kupujacy garnki za 40k pozwolilo na dojscie do wladzy warcholstwa + powolna zmiane tej krainy w dyktature.

Ja wam tego nie zapomne - bo to wy mnie zmusiliscie do zycia w tym syfie i rowni pochylej. To wy bierzecie moje pieniadze z kieszeni zeby sie nazrec i za moja kase wprowadzic tu brak wolnosci, inflacje, nepotyzm i rozdawnictwo. To wy jestscie odpowiedzialni.

#pis #polska #oswiadczenie ##!$%@? #takaprawda #niepopularnaopinia #bekazpisu #bekazpodludzi
m.....0 - Ehh za kazdym newsem o tym co odpie#dalaja pisowcy czuje wku#w.
Przypomnij...

źródło: comment_1661591218lZQ5dKiSCpRAdq2hMh0LaT.jpg

Pobierz
  • 137
  • Odpowiedz
@marcooo80: No i się zaczęło i u nas :D
Zdesperowany człowiek jest zdolny do nieobliczalnych rzeczy.
A tych desperatów tylko przybędzie,
bo teraz, ten czas,
w którym żyjemy jest tylko po to żeby zniszczyć wszystko do cna.
I wtedy jak już wszystko będzie zniszczone,
zacznie się znowu ... ale nie powiem nic więcej żebyśta chopy nie wpadli w jeszcze większą desperację.
To co teraz się dzieje i tak już za dużo
  • Odpowiedz
@marcooo80: HEHE CO TAM LEWAKU NA USŁUGAH NIEMCUFFFF, DUPKA BOLI HEHHE? PEWNIE CI SIE ZGNIŁE LEFADZTFO Z ZAHODU MARZY I GEJE GWAŁCĄCY WSZYSTKICH NA ULICY W BIAŁY DZIEŃ HEHE. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polacy nie potrafią jako naród w myślenie inne, niż komusze. Po prostu inteligencja skończyła w piachu w trakcie II WŚ, komuna pokazała, że liczy się cwaniactwo i kolesiostwo, a wolny kraj też zbyt wolny
  • Odpowiedz
@jaroty: Bencwałów? Goscie przejeli kraj, stworzyli nowa oligarchie i ich bencwałąmi nazywasz? Bencwaly to ludzie, ktorzy na nich glosuja i opozycja, ktora nie potrafi nic z tymi przekretami zrobic.
  • Odpowiedz
@marcooo80: Pamietam, ze był czas, gdy mialem poczucie, ze z tego kraju coś będzie. Do dzis kisnę z tych taśm u Sowy i z tego jak PO wtedy dostało po dupie. Najlepsze, ze dostali głównie dzięki bardzo dobrej propagandzie PiSu i zrobieniu hasełek politycznych z wyrwanych z kontekstów zdań albo informacji (np. o osmiorniczkach). Kto słuchał tych taśm w całości albo czytał zapisy, ten wie, ze z tych rozmów tak naprawdę
  • Odpowiedz
@marcooo80 Jak to czytam i widze ile ma plusów, to już wiem czemu w tym kraju jest jak jest. Nie chcieliście PO, bo miał w dupie zdanie swoich wyborców, przez 8 lat rządów nie wprowadził ani jednego swojego postulatu programowego, bez konsultacji podniósł wiek emerytalny (również tym, którzy od kilkudziesięciu lat płacili już składki), "zgubił" przy tym 9 mld oraz zostawił Ruskim wrak swojego samolotu prezydenckiego xD. Zmieniliście na PiS i to
  • Odpowiedz
@marcooo80: z tymi elektrowniami to nie szalej. Rządziła PO 8 lat i też gówno zrobiła w tej sprawie, jak i w wielu innych. Jeśli chodzi o inwestycje strategiczne to tutaj jedni i drudzy uwalili sprawe. To samo z tempem budowy obwodnic i autostrad. Doganianie Litwy? W czym? :) O Włochach możemy pomarzyc ze swoim przemysłem i jego strukturą. Na początku najłatwiej doganiać, potem gdy już trzeba było mieć własną drogę zesralismy
  • Odpowiedz
@Atomus: tymi elektrowniami to się zgadzam. Natomiast za czasów PO nie było sytuacji, że zbudwali elektrownie za 1,5mld, żeby za chwilę ją rozebrać. I nikt za to nie beknął.
  • Odpowiedz